twojportalzuzlowy.pl to nowa platforma w świecie żużla. Wystartowaliśmy 6 grudnia i budujemy coś z ambicjami w oparciu o autorską działalność. Stawiamy na rzetelność i atrakcyjność materiałów, a nie tworzenie kolejnego portalu tzw. newsowego. Podejmujemy się tematów, których nie podejmą się inni.

Serwis www.twojportalzuzlowy.pl podzielony jest na kilka działów. Na łamach naszego portalu znajdą Państwo nie tylko artykuły, ale również reportaże oraz wywiady. Specjalne miejsce zostało przeznaczone na felietony i komentarze naszych korespondentów na bieżące tematy ze świata sportu żużlowego.

Chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom kibiców i dostarczyć im również treści audio (m.in. podcasty) oraz wideo. Swoje miejsce na portalu mają także fotoreporterzy, którzy będą dostarczać swoje galerie z zawodów.

Naszym celem jest umożliwienie czytelnikom współtworzenia treści portalu, a motto, które nam towarzyszy brzmi: „Jesteśmy tutaj dla Was”.

Nasz serwis tworzą doświadczeni korespondenci. Część z nich współtworzyła w przeszłości treści na łamach najważniejszych portali związanych z „czarnym sportem”, niektórzy byli lub są ważnym ogniwem redakcji Tygodnika Żużlowego. Są też oczywiście i młode twarze, które stawiają dopiero pierwsze kroki w świecie mediów. U nas mają szansę nabrać doświadczenia i wybić się w kręgach dziennikarskich. Portal to również fotoreporterzy, a wśród nich m.in. były żużlowiec Wybrzeża Gdańsk – Arkadiusz Buczyński.

Naszym atutem jest przejrzysta szata graficzna. Witryna internetowa sama w sobie jest łatwa w nawigacji i atrakcyjna wizualnie nie tylko na komputerach czy laptopach, ale także na pozostałych urządzeniach, jak np. tablet czy smartfon. Portal posiada wersję responsywną.

Oferujemy różne formy reklamy:

  • emisję bannerów i/lub logotypów na stronie głównej,
  • emisję bannerów i/lub logotypów w pojedynczych artykułach (np. dotyczących danego zawodnika lub klubu),
  • emisję wideo na stronie głównej i/lub w pojedynczym artykule,
  • artykuły sponsorowane,
  • wpisy w mediach społecznościowych.

Do każdego z naszych reklamodawców i partnerów podchodzimy indywidualnie, także w kwestiach ustalenia ceny kampanii.

Kontakt:
Dział reklamy: [email protected]

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.