13 stycznia 2022

2021

Grudzień
04.12 – Finał IME w ice speedwayu (Tomaszów Mazowiecki)
11.12 – Gillman Speedway 3 (Gillman)
11.12 – AMA FIM North America – Finał Amerykański (Perris)
11.12 – Albury-Wodonga Diamonds vs GM Australia Woody Woodpeckers (Albury)
11.12 – Indywidualne Mistrzostwa stanu Queensland
11.12 – 1. runda Drużynowych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu (Kamieńsk Uralski) – 1. dzień
12.12 – 1. runda Drużynowych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu (Kamieńsk Uralski) – 2. dzień
12.12 – 1. runda IM Argentyny (Bahía Blanca)
18.12 – 2. runda IM Argentyny (Carlos Casares)
18.12 – 1. półfinał Indywidualnych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu (Ufa) – 1. dzień
18.12 – 2. półfinał Indywidualnych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu (Szadryńsk) – 1. dzień
19.12 – 1. półfinał Indywidualnych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu (Ufa) – 2. dzień
19.12 – 2. półfinał Indywidualnych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu (Szadryńsk) – 2. dzień
21.12 – 3. runda IM Argentyny (Bahía Blanca)
25.12 – 1. finał Indywidualnych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu (Togliatti) – 1. dzień
26.12 – 1. finał Indywidualnych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu (Togliatti) – 2. dzień
26.12 – 4. runda IM Argentyny (Daireaux)
26.12 – Boxing Day Invitation (Kurri Kurri)
28.12 – Gillman Speedway 4 (Gillman)
28.12 – 5. runda IM Argentyny (Bahía Blanca)
29.12 – Mistrzostwa Nowej Południowej Walii do lat 21 & 250cc (Kurri Kurri)

2022

Styczeń
02.01 – 6. runda IM Argentyny (Bahía Blanca)
02.01 – Mistrzostwa Nowej Południowej Walii Open (Kurri Kurri)
05.01 – 2. finał Indywidualnych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu (Kamieńsk Uralski) – 1. dzień
06.01 – 2. finał Indywidualnych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu (Kamieńsk Uralski) – 2. dzień
06.01 – 1. runda Isracing-Serien (Kallehov)
08.01 – 2. runda Isracing-Serien (Strömsvallen)
09.01 – 7. runda IM Argentyny (Bahía Blanca)
14.01 – 8. runda IM Argentyny (Carhué)
15.01 – Runda kwalifikacyjna do IMŚ w ice speedwayu (Örnsköldsvik)
15.01 – 1. runda Indywidualnego Pucharu Rosji w ice speedwayu (Nowosybirsk) – 1. dzień
16.01 – 9. runda IM Argentyny (Bahía Blanca)
16.01 – 1. runda Indywidualnego Pucharu Rosji w ice speedwayu (Nowosybirsk) – 2. dzień
22.01 – 10. runda IM Argentyny (Bolivar)
22.01- 2. runda Drużynowych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu (Ufa) – 1. dzień
22.01 – 1. runda Drużynowych Mistrzostw Wyższej Ligi w ice speedwayu (Łuchowica)
22.01 – 3. runda Isracing-Serien (Gävle)
23.01 – 4. runda Isracing-Serien (Rolandshof)
23.03 – 2. runda Drużynowych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu (Ufa) – 2. dzień
23.03 – 1. runda Drużynowego Pucharu Rosji Juniorów w ice speedwayu (Łuchowica)
25.01 – 11. runda IM Argentyny (Bahía Blanca)
28.01 – 12. runda IM Argentyny (Colonia Barón)
29.01 – 2. runda Indywidualnego Pucharu Rosji w ice speedwayu (Szadryńsk) – 1. dzień
30.01 – 2. runda Indywidualnego Pucharu Rosji w ice speedwayu (Szadryńsk) – 2. dzień
30.01 – 13. runda IM Argentyny (Bahía Blanca)

Luty
04.02 – 14. runda IM Argentyny (Carhué)
05.02 – 1. runda Pucharu Szwecji w ice speedwayu (Gävle)
05.02 – Indywidualne Mistrzostwa Rosji juniorów w ice speedwayu (Ufa)
06.02 – 2. runda Pucharu Szwecji w ice speedwayu (Rolandshof)
06.02 – 15. runda IM Argentyny (Bahía Blanca)|
06.02 – Memoriał Ronniego Moore’a (Christchurch)
06.02 – Drużynowe Mistrzostwa Rosji juniorów w ice speedwayu (Ufa)
12.02 – 1. finał IMŚ w ice speedwayu (Togliatti)
12.02 – 1. runda Pucharu MFR w ice speedwayu (Łuchowica) – 1. dzień
13.02 – 2. finał IMŚ w ice speedwayu (Togliatti)
13.02 – 2. runda Pucharu MFR w ice speedwayu (Łuchowica) – 2. dzień
19.02 – 3. runda Drużynowych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu (Togliatti) – 1. dzień
19.02 – 2. runda Drużynowych Mistrzostw Wyższej Ligi w ice speedwayu (Wiatskije Polany)
19.02 – 3. runda Pucharu Szwecji w ice speedwayu (Strömsvallen)
20.02 – 4. runda Pucharu Szwecji w ice speedwayu (Kallehov)
20.02 – 3. runda Drużynowych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu (Togliatti) – 2. dzień
23.03 – 2. runda Drużynowego Pucharu Rosji Juniorów w ice speedwayu (Wiatskije Polany)
26.02 – 3. runda Indywidualnego Pucharu Rosji w ice speedwayu (Wiatskije Polany) – 1. dzień
27.02 – 3. runda Indywidualnego Pucharu Rosji w ice speedwayu (Wiatskije Polany) – 2. dzień

Marzec
05.03 – 3. finał IMŚ w ice speedwayu (Berlin)
05.03 – 4. runda Drużynowych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu (Szadryńsk) – 1. dzień
06.03 – 3. runda Drużynowego Pucharu Rosji Juniorów w ice speedwayu (Nowosybirsk)
19.02 – 3. runda Drużynowych Mistrzostw Wyższej Ligi w ice speedwayu (Nowosybirsk)
06.03 – 4. finał IMŚ w ice speedwayu (Berlin)
06.03 – 4. runda Drużynowych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu (Szadryńsk) – 2. dzień
12.03 – 5. finał IMŚ w ice speedwayu (Inzell)
13.03 – 6. finał IMŚ w ice speedwayu (Inzell)
17.03 – Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy w ice speedwayu (Tomaszów Mazowiecki)
21.03 – Memoriał Petera Cravena (Manchester)

Kwiecień
02.04 – 7. finał IMŚ w ice speedwayu (Heerenveen)
03.04 – 8. finał IMŚ w ice speedwayu (Heerenveen)
03.04 – Memoriał Dave’a Tatuma (Newcastle)
30.04 – 1. runda Speedway Grand Prix (Goričan)

Maj
07.05 – 1. runda eliminacyjna do SGP 2 (IMŚJ) (Daugavpils)
07.05 – 2. runda eliminacyjna do SGP 2 (IMŚJ) (Gislaved)
07.05 – 3. runda eliminacyjna do SGP 2 (IMŚJ) (Krško)
14.05 – 2. runda Speedway Grand Prix (Warszawa)
26.05 – FIM Long Track of Nations (Herxheim)
27.05 – 1. runda Speedway Grand Prix 2 (u21) (Praga)
28.05 – 3. runda Speedway Grand Prix (Praga)

Czerwiec
04.06 – 4. runda Speedway Grand Prix (Teterow)
06.06 – 1. runda eliminacyjna do GP Challenge (Abensberg)
11.06 – 2. runda eliminacyjna do GP Challenge (Równe)
11.06 – 3. runda eliminacyjna do GP Challenge (Nagyhalász)
11.06 – 4. runda eliminacyjna do GP Challenge (Žarnovica)
12.06 – Runda kwalifikacyjna do GP Challenge w Long Tracku (Bielefeld)
22.06 – Indywidualne Mistrzostwa Danii (Holsted)
25.06 – 5. runda Speedway Grand Prix (Gorzów Wlkp.)

Lipiec
02.07 – FIM Speedway Youth Gold Trophy (Wolfslake)
03.07 – x. runda Long Track Grand Prix (Mühldorf)
09.07 – 6. runda Speedway Grand Prix (Togliatti)
13.07 – Long Track Grand Prix Challenge (Marmande)
27.07 – 1. półfinał Speedway of Nations (Esbjerg)
28.07 – 2. półfinał Speedway of Nations (Esbjerg)
29.07 – Finał Speedway of Nations 2 – DMŚJ (Esbjerg)
30.07 – Finał Speedway of Nations (Esbjerg)

Sierpień
06.08 – FIM Track Racing Youth Gold Trophy (Równe)
13.08 – 7. runda Speedway Grand Prix (Cardiff)
14.08 – 2. runda Speedway Grand Prix 2 (u21) (Cardiff)
20.08 – Grand Prix Challenge (Glasgow)
21.08 – x. runda Long Track Grand Prix (Scheessel)
25.08 – 2. rundy eliminacyjne do Speedway Grand Prix 3 (Wrocław)
26.08 – Speedway Grand Prix 3 (16) (Wrocław)
27.08 – 8. runda Speedway Grand Prix (Wrocław)

Wrzesień
03.09 – x. runda Long Track Grand Prix (Morizès)
10.09 – 9. runda Speedway Grand Prix (Vojens)
10.09 – x. runda Long Track Grand Prix (Vechta)
17.09 – 10. runda Speedway Grand Prix (Målilla)
25.09 – 74. Zlatá přilba města Pardubic (Pardubice)
25.09 – x. runda Long Track Grand Prix (Roden)
30.09 – 3. runda Speedway Grand Prix 2 (u21) (Toruń)

Październik
01.10 – 11. runda Speedway Grand Prix (Toruń)

Listopad
05.11 – 12. runda Speedway Grand Prix (tba)