20 października 2021

2021

Październik
01.10 – 10. runda Grand Prix (Toruń)
01.10 – 3. runda IMŚJ (Pardubice)
02.10 – 47. Zlatá stuha (Pardubice)
02.10 – 11. runda Grand Prix (Toruń)
03.10 – 73. Zlatá přilba (Pardubice)
04.10 – 52. ročník Memoriálu Luboše Tomíčka (Praga)
05.10 – 10. turniej Zaplecza Kadry Juniorów (Lublin)
06.10 – 11. turniej Zaplecza Kadry Juniorów (Lublin)
03.10 – Finał eWinner 1. LŻ (Krosno), Finał 2. LŻ (Opole)
09.10 – German Speedway Masters (Dohren)
09.10 – Pokal AMD Krško (Krško)
10.10 – 69. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego (Ostrów Wlkp.)
10.10 – 48. Memoriał imienia Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego (Częstochowa)
16.10 – 1. finał Speedway of Nations (Manchester)
17.10 – 2. finał Speedway of Nations (Manchester)
23.10 – Nice Challenge: Czechy vs Nice Team (Pardubice)

Listopad
06.11 – Puchar Gminy Bahía Blanca (Bahía Blanca)

Grudzień
04.12 – Finał IME w ice speedwayu (Tomaszów Mazowiecki)
12.12 – 1. runda IM Argentyny (Bahía Blanca)
18.12 – 2. runda IM Argentyny (Carlos Casares)
21.12 – 3. runda IM Argentyny (Bahía Blanca)
26.12 – 4. runda IM Argentyny (Daireaux)
28.12 – 5. runda IM Argentyny (Bahía Blanca)

2022

Styczeń
02.01 – 6. runda IM Argentyny (Bahía Blanca)
09.01 – 7. runda IM Argentyny (Bahía Blanca)
14.01 – 8. runda IM Argentyny (Carhué)
16.01 – 9. runda IM Argentyny (Bahía Blanca)
22.01 – 10. runda IM Argentyny (Bolivar)
25.01 – 11. runda IM Argentyny (Bahía Blanca)
28.01 – 12. runda IM Argentyny (Colonia Barón)
30.01 – 13. runda IM Argentyny (Bahía Blanca)

Luty
04.02 – 14. runda IM Argentyny (Carhué)
06.02 – 15. runda IM Argentyny (Bahía Blanca)
12.02 – 1. finał IMŚ w ice speedwayu (Togliatti)
13.02 – 2. finał IMŚ w ice speedwayu (Togliatti)

Marzec
05.03 – 3. finał IMŚ w ice speedwayu (Berlin)
06.03 – 4. finał IMŚ w ice speedwayu (Berlin)
12.03 – 5. finał IMŚ w ice speedwayu (Inzell)
13.03 – 6. finał IMŚ w ice speedwayu (Inzell)

Kwiecień
02.04 – 7. finał IMŚ w ice speedwayu (Heerenveen)
03.04 – 8. finał IMŚ w ice speedwayu (Heerenveen)
30.04 – 1. runda Speedway Grand Prix (Goričan)

Maj
14.05 – 2. runda Speedway Grand Prix (Warszawa)
27.05 – 1. runda Speedway Grand Prix 2 (u21) (Praga)
28.05 – 3. runda Speedway Grand Prix (Praga)

Czerwiec
04.06 – 4. runda Speedway Grand Prix (Teterow)
25.06 – 5. runda Speedway Grand Prix (Gorzów Wlkp.)

Lipiec
09.07 – 6. runda Speedway Grand Prix (Togliatti)

Sierpień
13.08 – 7. runda Speedway Grand Prix (Cardiff)
14.08 – 2. runda Speedway Grand Prix 2 (u21) (Cardiff)
26.08 – Speedway Grand Prix 3 (16) (Wrocław)
27.08 – 8. runda Speedway Grand Prix (Wrocław)

Wrzesień
10.09 – 9. runda Speedway Grand Prix (Vojens)
17.09 – 10. runda Speedway Grand Prix (Målilla)
30.09 – 3. runda Speedway Grand Prix 2 (u21) (Toruń)

Październik
01.10 – 11. runda Speedway Grand Prix (Toruń)

Listopad
05.11 – 12. runda Speedway Grand Prix (tba, Australia)