20 października 2021

Betard Sparta Wrocław

Obcokrajowcy
Daniel Bewley (Wielka Brytania, ur. 1999)
Artiom Łaguta (Rosja, ur. 1990)
Tai Woffinden (Wielka Brytania, ur. 1990)

Seniorzy
Gleb Czugunow (ur. 1999)
Maciej Janowski (ur. 1991)

Juniorzy
Dawid Rybak (ur. 2004)
Mateusz Panicz (ur. 2004)
Jakub Wiatrowski (ur. 2004)

Sztab szkoleniowy
Dariusz Śledź (trener, menadżer)
Greg Hancock (Konsultant do spraw sportu i szkolenia: 

Przyszli:
Odeszli:

Motor Lublin

Obcokrajowcy
Grigorij Łaguta (Rosja, ur. 1984)
Mikkel Michelsen (Dania, ur. 1994)

Seniorzy
Jarosław Hampel (ur. 1982)
Dominik Kubera (ur. 1999)

Juniorzy
Mateusz Cierniak (ur. 2002)
Wiktor Firmuga (ur. 2002)
Wiktor Lampart (ur. 2001)
Jan Rachubik (ur. 2005)
Maksymilian Śledź (ur. 2002)
Mikołaj Świętochowski (ur. 2001)

Sztab szkoleniowy
Jacek Ziółkowski (menadżer)
Maciej Kuciapa (trener młodzieży)

Przyszli: Jan Rachubik (koniec wypożyczenia)
Odeszli: Krzysztof Buczkowski (tba), Jakub Banucha (koniec kariery), Radosław Pyrchla (koniec kariery)

Moje Bermudy Stal Gorzów

Obcokrajowcy
Anders Thomsen (Dania, ur. 1994)
Martin Vaculik (Słowacja, ur. 1990)

Seniorzy
Kamil Nowacki (ur. 2000)
Szymon Woźniak (ur. 1993)
Bartosz Zmarzlik (ur. 1995)

Juniorzy
Mateusz Bartkowiak (ur. 2003)
Oskar Paluch (ur. 2006)
Kamil Pytlewski (ur. 2003)
Oliwier Ralcewicz (ur. 2006)
Alan Szczotka (ur. 2001)

Sztab szkoleniowy
Stanisław Chomski (trener)
Piotr Paluch (trener młodzieży)

Przyszli: Mateusz Bartkowiak (koniec wypożyczenia), Alan Szczotka (koniec wypożyczenia)
Odeszli

Fogo Unia Leszno

Obcokrajowcy
David Bellego (Francja, ur. 1993)
Jason Doyle (Australia, ur. 1985)
Jaimon Lidsey (Australia, ur. 1999)
Keynan Rew (Australia, ur. 2003)

Seniorzy
Janusz Kołodziej (ur. 1984)
Piotr Pawlicki (ur. 1994)
Szymon Szlauderbach (ur. 1999)

Juniorzy
Maksym Borowiak (ur. 2005)
Oliwier Buszkiewicz (ur. 2004)
Hubert Jabłoński (ur. 2006)
Antoni Mencel (ur. 2005)
Tobiasz Musielak (ur. 2006)
Kacper Pludra (ur. 2002)
Damian Ratajczak (ur. 2005)
Krzysztof Sadurski (ur. 2003)
Hubert Ścibak (ur. 2003)
Kacper Teska (ur. 2006)

Sztab szkoleniowy
Piotr Baron (menadżer)
Roman Jankowski (trener juniorów)
Leigh Adams (trener juniorów w Australii)

Przyszli: David Bellego (Bydgoszcz)
Odeszli: Emil Sajfutdinow (tba)

Eltrox Włókniarz Częstochowa

Obcokrajowcy
Jonas Jeppesen (Dania, ur. 1998)
Fredrik Lindgren (Szwecja, ur. 1985)
Leon Madsen (Dania, ur. 1988)

Seniorzy
Bartosz Smektała (ur. 1998)
Kacper Woryna (ur. 1996)

Juniorzy
Franciszek Karczewski (ur. 2006)
Patryk Kowalik (ur. 2003)
Kamil Król (ur. 2003)
Kajetan Kupiec (ur. 2005)
Jakub Martyniak (ur. 2002)
Jakub Miśkowiak (ur. 2001)
Mateusz Świdnicki (ur. 2001)

Sztab szkoleniowy
Sławomir Drabik (trener młodzieży)

Przyszli:
Odeszli: Bartłomiej Kowalski (tba), Piotr Świderski (tba)

eWinner Apator Toruń

Obcokrajowcy
Jack Holder (Australia, ur. 1996)
Robert Lambert (Wielka Brytania, ur. 1998)

Seniorzy
Jakub Janik (ur. 2000)
Paweł Przedpełski (ur. 1995)

Juniorzy
Mateusz Affelt (ur. 2006)
Kacper Czajkowski (ur. 2004)
Pascal Krajewski (ur. 2006)
Krzysztof Lewandowski (ur. 2005)
Kacper Makowski (ur. 2004)
Aleks Rydlewski (ur. 2002)
Justin Stolp (ur. 2001)
Karol Żupiński (ur. 2002)

Sztab szkoleniowy
Tomasz Bajerski (trener, menadżer)

Przyszli: Jakub Janik (koniec wypożyczenia), Aleks Rydlewski (koniec wypożyczenia)
Odeszli: Chris Holder (tba), Adrian Miedziński (tba)

ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz

Obcokrajowcy
Nicki Pedersen (Dania, ur. 1977)
Roman Lachbaum (Rosja, ur. 1998)

Seniorzy
Krzysztof Kasprzak (ur. 1984)
Norbert Krakowiak (ur. 1999)
Przemysław Pawlicki (ur. 1991)

Juniorzy
Kacper Łobodziński (ur. 2004)
Seweryn Orgacki (ur. 2005)
Wiktor Rafalski (ur. 2005)
Kacper Warduliński (ur. 2006)
Miłosz Wysocki (ur. 2004)

Sztab szkoleniowy
Janusz Ślączka (trener)
Robert Kościecha (trener młodzieży)

Przyszli: Kacper Łobodziński (koniec wypożyczenia)
Odeszli: Kenneth Bjerre (Bydgoszcz), Paweł Miesiąc (koniec wypożyczenia, tba)

Arged Malesa Ostrów

Obcokrajowcy
Nicolai Klindt (Dania, ur. 1988)

Seniorzy
Tomasz Gapiński (ur. 1982)
Grzegorz Walasek (ur. 1976)

Juniorzy
Kacper Grzelak (ur. 2003)
Jakub Krawczyk (ur. 2004)
Jakub Poczta (ur. 2004)
Sebastian Szostak (ur. 2003)

Sztab szkoleniowy
Mariusz Staszewski (menadżer, trener młodzieży)

Przyszli
Odeszli: Patrick Hansen (tba), Daniel Kaczmarek (tba), Adrian Cyfer (tba)