Tytuł sprzed roku obroniony!

Polscy żużlowcy zdobyli w niemieckim Stralsundzie złoty medal drużynowych mistrzostw Europy. Biało-czerwoni, którzy obronili tytuł, wyprzedzili Danię oraz Wielką Brytanię. Czwarte miejsce zajęli gospodarze – Niemcy. Polacy prowadzili od pierwszego biegu, wygranego przez

Już jutro rozpoczyna się 2. edycja DME na żużlu!

Na torach w Gdańsku i Pardubicach rozegrane zostaną półfinały – zwane finałami A i B – Drużynowych Mistrzostw Europy. To nowe międzynarodowe rozgrywki, w których przed rokiem triumfowali Polacy. W sobotę, 15 kwietnia

Reprezentacja Polski poznała rywali w DME!

Drużynowe Mistrzostwa Europy na żużlu rozgrywane są od ubiegłego sezonu. W pierwszej edycji turnieju odbył się wyłącznie finał z udziałem ekip wytypowanych przez promotora, a na poznańskim Golęcinie triumfowała reprezentacja Polski. Do samej

Skład reprezentacji Polski na sezon 2023!

Piętnastu zawodników – dziewięciu seniorów oraz sześciu juniorów zostało powołanych do Żużlowej Reprezentacji Polski na sezon 2023. W kadrze na nadchodzący sezon znaleźli się lider polskiej reprezentacji – Bartosz Zmarzlik oraz dwaj pozostali

Międzynarodowa impreza w niedziałającym, polskim ośrodku?!

FIM ponownie zaskakuje! Według informacji podawanych przez Tygodnik Żużlowy, w sezonie 2022 jedna z międzynarodowych imprez ma odbyć się w niedziałającym polskim ośrodku, a dokładniej mówiąc – Krakowie.

Gwiazda reprezentacji o rywalizacji z Polakami. „Oby więcej takich w przyszłości”

Nie milkną echa meczu towarzyskiego pomiędzy reprezentacjami Wielkiej Brytanii i Polski, który odbył się w Glasgow. Dla niektórych zawodników jest to świetna forma rywalizacji. Dla samego klubu idealna promocja.

Groźny upadek w Glasgow. Janowski wjechał w upadającego rywala (wideo)

Trudne warunki torowe spowodowane opadami deszczu nie ułatwiały żużlowcom uczestniczącym w środowym meczu Global Challenge Series jazdy po technicznym owalu w Glasgow. Niestety dla widowiska, nie obyło się bez upadków.

Deszcz przerwał święto w Glasgow. Rewanżu za SoN nie było

W środowy wieczór w Glasgow rozegrano kolejne brytyjskie spotkanie w ramach Global Challenge Series. Tym razem gospodarze podejmowali reprezentację Polski, a mecz okrzyknięto rewanżem za finał Speedway of Nations.

Zmiana terminu meczu Reprezentacji Polski

Niestety mecz reprezentacji Wielkiej Brytanii z reprezentacją Polski został przełożony. Nowy termin to środa, o godzinie 20:30 czasu polskiego.

Dobrucki po finale SoN: „Trzeba mieć jaja, by wjechać tam, gdzie wjechał Maciek”

Tegoroczny finał Speedway of Nations zakończył się dla Polaków na drugim miejscu. Gdyby nie pech Macieja Janowskiego w wyścigu finałowym, wyniki mogłyby wyglądać nieco inaczej. Jak na sprawę patrzy trener kadry Rafał Dobrucki?

Jak nie teraz, to kiedy? Czas na finał Speedway of Nations 2021!

Czy da się lepiej kończyć sezon, niż międzynarodową imprezą, w której rozdane zostaną ostatnie medale? Według nas nie! Już jutro w szranki staną reprezentanci siedmiu krajów, walczący o złote medale Speedway of Nations. Niech się dzieje!

Brytyjczycy czekają na Polaków. „Największy test od ponad dekady”

19 października na Ashfield Stadium dojdzie do wyjątkowego meczu pomiędzy reprezentacjami Polski i Wielkiej Brytanii. Obie reprezentacje przystąpią do tego meczu w bardzo mocnych zestawieniach, a w składzie biało-czerwonych nie zabraknie aktualnego dwukrotnego Indywidualnego Mistrza Świata – Bartosza Zmarzlika.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.