Nie odbył się zaplanowany na godzinę 19:00 mecz w szwedzkiej Bauhaus-Ligan w którym zmierzyć się miały ekipy Indianerny Kumla i Piraterny Motala. Na przeszkodzie organizatorom ponownie stanęła pogoda.

W Kumli miało dojść do meczu pomiędzy miejscową Indianerną a Piraterną Motala. Od początku było jednak wiadomo, że mecz nie rozpocznie się punktualnie, ponieważ o godzinie 19:00 nad Kumlą przechodziły opady. Dopiero o godzinie 19:20 podjęto decyzję o rozpoczęciu prac torowych które opiewały między innymi na wysypywaniu suchej nawierzchni. Ostatecznie po godzinie 21:00 podjęto decyzję o odwołaniu spotkania.

– Niestety, jesteśmy zmuszeni odwołać dzisiejszy mecz po bardzo niespodziewanej deszczowej pogodzie tuż przed rozpoczęciem meczu. Nasi pracownicy zrobili wszystko, co w ich mocy, aby tor nadawał się do bezpiecznego ścigania w czwórkę. Nowy termin spotkania poznamy już wkrótce – czytamy w komunikacie klubu.

Udział w nim mieli wziąć reprezentanci Polski Szymon Woźniak, Krzysztof Buczkowski, Patryk Dudek, Gleb Czugunow, Maciej Janowski, Norbert Krakowiak, Paweł Przedpełski, Oskar Fajfer i Przemysław Pawlicki.

Przeczytaj także:

Bauhaus-Ligan. Wysoka wygrana Eskilstuny Smederna

Bauhaus-Ligan. Strata punktów lidera. Mecz pomiędzy Lejonen Gislaved a Vastervik Speedway na remis

Bauhaus-Ligan. Niespodzianka w Hallstavik! Vargarna z pierwszym zwycięstwem w sezonie!

SpeedwayLigaen. Udany powrót Holdera do ligi duńskiej. Wysoka wygrana Slangerup Speedway

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.