Bogdanka Motor Lublin wygrała II rundę DMPJ w Lublinie. Drugie miejsce przypadło ekipie Orlen Cellfast Wilków Krosno, a trzecie Unia Tarnów. Czwarte miejsce zajęła ekipa Texom Stali Rzeszów.

W Lublinie od początku najlepiej spisywali się gospodarze, którzy wysunęli się na dość znaczne prowadzenie. O drugie miejsce początkowo walczyły ekipy z Rzeszowa i Krosna, jednak ostatecznie to młodzi zawodnicy „Wilków” odskoczyli po biegu trzynastym „Żurawiom” i okazali się lepsi. ekipę z Rzeszowa końcowo wyprzedzili także zawodnicy Unii Tarnów, którzy mieli całkiem niezłą druga część zawodów. O wynikach poszczególnych biegów zazwyczaj decydował start.

Najlepszym zawodnikiem na torze był Wiktor Przyjemski, który zdobył komplet (15). Bardzo dobre występy zaliczyli także Dawid Grzeszczyk (14), Bartosz Bańbor (13), Szymon Bańdur (11) oraz Piotr Świercz (10).