Początek sezonu w wykonaniu Energa Wybrzeża zdecydowanie nie wypadł po ich myśli. Najpierw gdańszczanie ulegli u siebie Cellfast Wilkom, by później wysoko przegrać w Ostrowie. Żużlowcy zapowiadali treningi i słowa dotrzymali, trenowali we wtorek na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego.

Po bardzo niemrawym początku sezonu rośnie napięcie w ekipie Energa Wybrzeża. Choć w klubie zachowują jasność umysłu i spokój to daje się wyczuwać niepokój związany ze słabym startem. W tym tygodniu gdańszczanie jadą do Poznania na mecz z #OrzechowaOsada PSŻ Poznań i liczą na pierwsze punkty. Dlatego też zawodnicy nie próżnują i szukają każdej możliwości startu, a taka nadarzyła się we wtorek w Gdańsku.

Na owalu imienia Zbigniewa Podleckiego trenowali wszyscy polscy zawodnicy: Mateusz Tonder, Krzysztof Kasprzak, Miłosz Wysocki, Eryk Kamiński, Bartosz Tyburski oraz związany z Energa Wybrzeżem kontraktem warszawskim – Adrian Gała. Na treningu zabrakło Nielsa Kristiana Iversena oraz Toma Brennana, którzy w środowy wieczór mają zaplanowane spotkania w brytyjskiej Premiership. Zawodnicy mieli okazję przetestować sprzęt i w wielu przypadkach lepiej poznać się z domowym torem. Czy te treningi popłacą i Wybrzeże zgarnie w Poznaniu komplet punktów? Odpowiedź poznamy już w nadchodzący weekend.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.