W meczu kończącym 12. kolejkę eWinner I ligi, Zdunek Wybrzeże Gdańsk pokonał na wyjeździe Aforti Start Gniezno 49:41.

Wśród gości najlepiej punktującymi byli Rasmus Jensen oraz Timo Lahti – obaj zdobyli po 14 punktów w 6. biegach. Seniorzy Zdunek Wybrzeża Gdańsk jechali szcześciokrotnie w związku z zastępstwem zawodnika za Jakuba Jamroga.

Jeżeli chodzi o gospodarzy tego meczu, to najjaśniejszym punktem był Oskar Fajfer. Polak uzbierał  11 punktów, również w 6. startach.

Jeżeli chodzi o pozytywy wśród Gnieźnian to warto wśród nich wyróżnić juniorów miejscowego Startu. Marcel Studziński oraz Mikołaj Czapla zdobyli łącznie 9 punktów.

Poniżej oczekiwań zaprezentowali się zdecydowanie Antonio Lindbeack oraz Peter Kildemand. Obaj żużlowcy Aforti Start Gniezno zdobyli po 8 punktów.

Z tą różnicą, że Duńczyk jechał w 5. startach, a Szwed miał o jeden wyścig więcej.