Sobotnie Grand Prix w Warszawie było słodko-gorzkim występem dla debiutującego w tym roku w tych rozgrywkach Kaia Huckenbecka. Co prawda niemiec awansował pierwszy raz do półfinału, niestety zawody zakończył upadkiem i wstrząśnieniem mózgu. Teraz podjął on decyzję co do swoich startów w tym tygodniu.

Kai miał ogromną szansę na największy tryumf w swojej karierze, był bardzo szybki na sztucznym torze na narodowym i najprawdopodobniej tylko upadek zabrał mu ten przywilej. Niestety, upadek wywołał u niego wstrząs mózgu i kibice Abramczyk Polonii mocno zaniepokoili się jego stanem zdrowia. Szczególnie, że w tym tygodniu udadzą się na teren beniaminka z Poznania, który jednak pokazał, że umie ukąsić. Dlatego brak ich lidera mógłby okazać się ogromnym osłabieniem.

Niemiec musiał podjąć decyzję co do swoich startów w tym tygodniu, na szczęście kibice Abramczyk Polonii mogą spać spokojnie. Jak poinformował zawodnik na swoich mediach społecznościowych, odpuścił on wtorkowe starty w Szwecji, jednak będzie gotowy na wyjazdowe starcie z #OrzechowąOsadą PSŻ. Nie widzi on również przeciwwskazań do sobotniego startu w Landshut w ramach Grand Prix. Ostatecznie więc Kai wyszedł bez większych obrażeń z tego nieprzyjemnego upadku i dalej będzie cieszył nas swoją jazdą.

Warto dodać, że w czterech meczach Metalkas 2. Ekstraligi wystartował w 18 wyścigach, w których wywalczył 38 punktów i 2 bonusy. To się przekłada na siódmą średnią biegową – 2,222.

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.