PSŻ w zeszłym sezonie cudem uniknął spadku do Krajowej Ligi Żużlowej, teraz ponownie ma szanse walczyć o utrzymanie w Metalkas 2. Ekstralidze i ponownie pod bardzo oryginalną nazwą. We wtorek działacze PSŻ-u Poznań poinformowali, że doszli do porozumienia z nowym sponsorem tytularnym.

Zeszły sezon nie należał do udanych w ekipie z Wielkopolski, po trudnej batalii ostatecznie ulegli H.Skrzydlewskiej Orłowi Łódź i musieli pogodzić się z porażką. Na ich szczęście przed sezonem doszło do zaskakujących zmian w przepisach, które wymagały od zespołów założenia spółek akcyjnych na terenie kraju. Było to niemożliwe dla ekipy Landshut Devils, która wycofała się z rozgrywek Metalkas 2. Ekstraligi a ofertę pozostania otrzymał PSŻ Poznań z czego chętnie skorzystali.

Niestety, ich obecna kadra bardziej przypomina solidną ekipę na wygranie Krajowej Ligi Żużlowej, jednak w przypadku zaplecza PGE Ekstraligi ta sytuacja nie prezentuje się już tak kolorowo. Przez ekspertów wraz z ekipą z Łodzi są brani pod uwagę  jako najwięksi kandydaci do spadku. PSŻ nie zamierza się jednak poddawać a w utrzymaniu może pomóc im nowy sponsor tytularny. Przypomnijmy w zeszłym sezonie ekipa z Poznania nosiła człon – „ebebe”. W tym roku działacze doszli do porozumienia z firmą – „#OrzechowaOsada”.

Jak podaje oficjalny profil klubu – „Pierwsi, zadowoleni mieszkańcy korzystają już z możliwości jakie daje Osiedle Orzechowa Osada w Kobylnikach. Przestronne tarasy i balkony od strony dziedzińca, komórki lokatorskie rowerownia i miejsca postojowe – wszystko zaprojektowane z myślą o wygodzie przyszłych lokatorów” Kobylniki to idealna lokalizacja dla wymagających osób, ceniących sobie stały kontakt z miastem i jego atrakcjami, jednocześnie potrzebującymi odpoczynku od zgiełku ulic i wyciszenia w otoczeniu przyrody.

W najbliższym sezonie PSŻ wystąpi więc pod nazwą #OrzechowaOsada PSŻ Poznań.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.