PGE Ekstraliga nadrabia zaległości. We wtorek 28 maja odbędą się dwa przełożone mecze. Jednym z nich będzie starcie ebut.pl Stali Gorzów z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz.

Spotkanie w pierwotnie ustalonym terminie nie doszło do skutku ze względu na złe warunki atmosferyczne. Obie drużyny rozegrały natomiast swoje mecze w miniony weekend. W znacznie gorszych humorach do dzisiejszego starcia przystąpi Stal Gorzów, która przegrała na wyjeździe z Betard Spartą Wrocław 34:56. ZOOleszcz GKM Grudziądz pokonał u siebie KS Apatora Toruń 47:42.

Gospodarze dzisiejszego starcia zajmują w tabeli PGE Ekstraligi trzecią pozycję. Gorzowianie wygrali trzy spotkania, a w dwóch musieli uznać wyższość rywali. Dzięki zwycięstwu w ostatniej kolejce, GKM Grudziądz awansował na czwartą lokatę. Ich bilans to na ten moment dwa zwycięstwa i trzy porażki.

ebut.pl Stal Gorzów vs. ZOOleszcz GKM Grudziądz – składy na mecz:

ebut.pl Stal Gorzów:
9. Szymon Woźniak
10. Oskar Fajfer
11. Martin Vaculik
12. Jakub Miśkowiak
13. Andres Thomsen
14. Oskar Paluch
15. Jakub Stojanowski

ZOOleszcz GKM Grudziądz:
1. Max Fricke
2. Kacper Warduliński
3. Kacper Pludra
4. Jaimon Lidsey
5. Wadim Tarasienko
6. Kacper Łobodziński
7. Kevin Małkiewicz

Zaległy mecz 5. kolejki PGE Ekstraligi pomiędzy ebut.pl Stalą Gorzów a ZOOleszcz GKM-em Grudziądz rozpocznie się we wtorek 28 maja o godzinie 18:00. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Canal+Sport.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.