Plan integracji Abramczyk Polonii Bydgoszcz

W Abramczyk Polonii Bydgoszcz doszło do kliku zmian  przed  nadchodzącym sezonem . Do zespołu ściągnięto Wiktora Przyjemskiego, a trenerem został Dariusz Śledź. Nie zmienia się natomiast miejsce, w którym ekipa z Bydgoszczy  będzie się integrować przed sezonem. Zawodnicy ponownie udadzą  się do Cukrowni Żnin.

 

Abramczyk Polonia Bydgoszcz w nadchodzącym sezonie nie ma już  tak mocnego konkurenta jak Fogo Unii Leszno, a do tego przez silne zestawienie seniorskie i niesamowity duet juniorski są wskazywani jako zdecydowany faworyt rozgrywek.

W Bydgoszczy podchodzą jednak z respektem do wszystkich rywali i spokojnie czekają na sezon. Nie zdecydowano się również na rewolucję w kwestii przygotowań do rozgrywek Metalkas 2. Ekstraligi. Żużlowcy odbędą obóz w dobrze znanym sobie miejscu.

– Ponownie udajemy się na minizgrupowanie do Cukrowni Żnin. Wiadomo, że głównym celem takiego wyjazdu jest integracja. Moim zdaniem cztery dni w zupełności wystarczą. Każdy z zawodników spokojnie przygotowuje się do sezonu, realizuje zadania, a to taki dodatek, aby zawodnicy spędzili ze sobą trochę czasu – mówił  Jerzy Kanclerz, prezes Abramczyk Polonii.

Wspomniany obóz odbędzie się pod koniec stycznia. Potem zawodnicy będą już powoli spoglądać w kierunku pierwszych wyjazdów na tor. Inauguracyjne starcie czeka bydgoszczan z Cellfast Wilkami Krosno.

W tym sezonie zmagania w Metalkas 2. Ekstralidze ruszą wyjątkowo szybko, bo tydzień przed startem PGE Ekstraligi, w pierwszy weekend kwietnia. Nim to się stanie drużyna z Bydgoszczy  chce dobrze wjechać się w domowy tor. W planach są m.in. sparing z drużynami z Ekstraligi.

 

Źródło:  po-bandzie.com

Udostępnij w social mediach:
guest

0 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.