W piątek (28 czerwca) o godzinie 14:00 odbędzie się mecz 9. rundy 2. Ekstraligi żużlowej pomiędzy zespołami PSŻ Poznań i Orzeł Łódź. Starcie odbędzie się na stadionie PSŻ w Poznaniu. W tym artykule przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji telewizyjnej i online, a także czy będzie dostępny stream za darmo.

Gdzie oglądać mecz PSŻ Poznań – Orzeł Łódź?

Transmisję na żywo z meczu PSŻ Poznań – Orzeł Łódź będzie można oglądać na kanale Canal+Sport 5. W internecie transmisja online będzie dostępna na platformach Canal+online.

PSŻ Poznań – Orzeł Łódź, transmisja online za darmo

Mecz PSŻ Poznań – Orzeł Łódź nie jest transmitowany bezpłatnie, a oglądanie online wymaga dostępu do płatnych serwisów streamingowych.

PSŻ Poznań – Orzeł Łódź, transmisja w Canal+online

Aby móc obejrzeć stream z dzisiejszego meczu na platformie Canal+online, należy zakupić pakiet “Canal+”, który jest oferowany w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Dodatkowo, za 20 zł można dokupić pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Usługa Canal+online jest dostępna na komputerach przez stronę internetową, a także na urządzeniach mobilnych (iOS, Android) oraz telewizorach i innych urządzeniach (Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay). Platforma umożliwia jednoczesne oglądanie na dwóch urządzeniach, co pozwala na współdzielenie konta.

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.