Rozgrywki duńskiej SpeedwayLigaen zostały storpedowane przez pogodę. Wczoraj odwołany został mecz pomiędzy GSK Liga a Esbjerg Vikings a dziś wiadomo już, że nie odbędą się także dwa kolejne mecze. Odwołane zostały mecze Esbjerg Vikings vs GSK Liga (drugi mecz) oraz Holsted Tigers vs Sønderjylland Elite Speedway.

Ta kolejka SpeedwayLigaen została storpedowana przez warunki pogodowe. Wczoraj odwołany został mecz pomiędzy GSK Liga a Esbjerg Vikings a dziś wiadomo już, że nie odbędą się także dwa kolejne mecze. Do skutku nie dojdzie pojedynek pomiędzy Esbjerg Vikings a GSK Liga (miał to być drugi mecz tych drużyn) oraz Holsted Tigers a Sønderjylland Elite Speedway.

– Z wielkim żalem musimy odwołać mecz pomiędzy Esbjerg Vikings a GSK Liga. Przy ulewnym deszczu zarówno we wtorek jak i środę nie uda nam się rozegrać meczu. W związku z tym skonsultowaliśmy się z sędzią DMU oraz GSK Liga. Nowa data zostanie podana jak najszybciej – czytamy w komunikacie klubu Esbjerg Viking.

Duński Związek Motorowy poinformował, że mecz Holsted Tigers z Sønderjylland Elite Speedway odbędzie się 6 czerwca. Nie podano jeszcze terminu spotkania Esbjerg Vikings z GSK Liga. Na ten moment nie odwołano jeszcze spotkania pomiędzy Slangerup Speedway a Team Fjelsted który ma odbyć się dzisiaj o 18:30.

Przeczytaj także:

PGE Ekstraliga. Pierwsze ligowe zwycięstwo Włókniarza Częstochowa!

PGE Ekstraliga. Duże kontrowersje w Gorzowie. Zamiast ścigania obustronny walkower!

Premiership. Za nami trzy kolejne mecze

Obsada Indywidualnych Mistrzostw Szwecji

Innpro ROW z pierwszymi problemami! Kontuzja lidera!

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.