Mikkel Michelsen poinformował, że odchodzi z Motoru Lublin. Wzmacnia się natomiast Polonia Bydgoszcz, która ogłosiła pozyskanie Davida Bellego i Andreasa Lyagera.

O odejściu Michelsena z Motoru mówiło się już od dłuższego czasu. W środę Duńczyk oficjalnie poinformował o tym, że opuszcza drużynę z Lublina.

– Nie wiem od czego zacząć, ale po czterech latach mój czas w Motorze Lublin dobiegł końca. To była wspaniała podróż i jestem dozgonnie wdzięczny za wszystko, co razem przeszliśmy i osiągnęliśmy. Utrzymaliśmy się w Ekstralidze w 2019 roku, zabrakło nam punktu do fazy play-off w 2020 (+ walka z pandemią), zdobywając srebro w 2021 roku, a teraz kończę rozdział zostając Drużynowymi Mistrzami Polski w 2022. Nikt nigdy nie wierzył, że możemy zrobić to, co zrobiliśmy, a ja jestem zaszczycony, że mogłem być częścią pisania historii i przynosić złoty medal klubowi, miastu i kibicom. Fani Motoru na zawsze będą mieli szczególne miejsce w moim sercu i nikt nigdy nie zbliży się do stworzenia takiej atmosfery, wsparcia i pasji, nigdy tego nie zapomnę. Zawsze są dwie strony medalu, ale nie będę wdawać się w szczegóły, jedyne co mogę powiedzieć to to, że odchodzenie boli, ale tak czasami działa sport. Lublin – kocham Cię i nigdy nie zapomnę miłości i wsparcia jakie dawałeś mi przez ostatnie 4 lata. Dziękuję klubowi, kierownikom, toromistrzom i wszystkim zaangażowanym w klub. To była niesamowita przygoda i życzę Ci wszystkiego najlepszego w przyszłości. – napisał na swoich social mediach żużlowiec.

Kolejnych wzmocnień dokonała natomiast I-ligowa Polonia Bydgoszcz. Drużynę wzmocnili David Bellego i Andreas Lyager. Na papierze te wzmocnienia wydają się bardzo solidne, a Polonia ma w przyszłym sezonie walczyć o awans do Ekstraligi.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.