W piątek 03.05.2024 o godzinie 20:30, na stadionie Apatora Toruń odbędzie się mecz 4. rundy Ekstraligi żużlowej Apator Toruń – Sparta Wrocław. Gdzie można śledzić transmisję telewizyjną oraz online, a także czy dostępne są transmisje bezpłatne? Szczegóły w naszym artykule.

Apator Toruń – Sparta Wrocław – gdzie oglądać?

Mecz Apator Toruń – Sparta Wrocław można oglądać na żywo w telewizji na kanale Eleven Sports 1. Dostępna jest również transmisja online na platformach WP Pilot, CANAL+ Online, Polsat Box Go.

Apator Toruń – Sparta Wrocław – transmisja online za darmo

Transmisja z meczu Apator Toruń – Sparta Wrocław nie jest dostępna za darmo.

Apator Toruń – Sparta Wrocław – transmisja na platformach online

Mecz Apator Toruń – Sparta Wrocław można oglądać na platformach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Każdy z serwisów oferuje bogaty wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można uzyskać dostęp do transmisji z dzisiejszego spotkania – szczegóły poniżej:

  • WP Pilot » pakiet „Eleven”, który oferowany jest w cenie 11,66 zł za 30 dni (przy płatności na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni przy subskrypcji miesięcznej;
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport”, który jest dostępny za 40 zł miesięcznie.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu Apator Toruń – Sparta Wrocław można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety i telewizory smart tv.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.