W piątek, 3 maja 2024 roku, o godzinie 18:00, odbędzie się spotkanie między zespołem GKM Grudziądz a Unią Leszno. Będzie to starcie w ramach 4. kolejki Speedway Ekstraligi. W niniejszym artykule przedstawiamy, gdzie można śledzić transmisję tv oraz online, a także czy dostępna jest transmisja za darmo.

GKM Grudziądz – Unia Leszno – gdzie oglądać?

Mecz GKM Grudziądz – Unia Leszno na żywo można obejrzeć w telewizji na kanale Eleven Sports 1. Natomiast transmisja online dostępna jest na platformach WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go.

GKM Grudziądz – Unia Leszno – transmisja online za darmo

Transmisja z meczu GKM Grudziądz – Unia Leszno nie jest dostępna za darmo.

GKM Grudziądz – Unia Leszno – transmisja na platformach online

Mecz GKM Grudziądz – Unia Leszno można oglądać na platformach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Każdy z serwisów oferuje bogaty wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można uzyskać dostęp do transmisji z dzisiejszego spotkania – szczegóły poniżej:

  • WP Pilot » pakiet „Eleven”, który oferowany jest w cenie 11,66 zł za 30 dni (przy płatności na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni przy subskrypcji miesięcznej;
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport”, który jest dostępny za 40 zł miesięcznie.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory smart tv i inne urządzenia (pełną listę obsługiwanych urządzeń, platformy udostępniają na swoich stronach internetowych).

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.