Zgodnie z zapowiedziami – Twój Portal Żużlowy rusza z pierwszą serią podcastów! Będzie to cykl – „Gość TPŻ”, w którym głównodowodzący Dawid Gruntkowski będzie rozmawiał z zawodnikami, trenerami oraz działaczami.

W pierwszym odcinku pilanina wspierał redaktor naczelny naszego serwisu – Konrad Cinkowski, a obaj panowie gościli zawodnika, który w minionym sezonie reprezentował Eltrox Włókniarz Częstochowa oraz Drużynowego Mistrza II Ligi – Wilki Krosno, czyli Bartłomieja Kowalskiego.

Z racji terminu nagrania, czyli dnia poprzedzającego Wigilię panowie nie mogli rozpocząć od innego tematu, niż właśnie okres świąteczny. – Mama zajmuje się potrawami, a do mnie należało to, aby przystroić dom. Lampki migają, prezenty pod choinką i czuć ten klimat świąteczny – mówi w audycji „Gość TPŻ” 18-letni zawodnik.

W trwającym nieco ponad 20 minut materiale pojawił się również wątek środowego ogłoszenia przez Rafała Dobruckiego kadry Żużlowej Reprezentacji Polski na sezon 2021. W gronie kilkunastu powołanych jeźdźców znalazło się również nazwisko tarnowianina. – Jestem z szoku i jeszcze to do mnie nie dotarło. Jest to dla mnie wielka informacja i zaszczyt, że zostałem wybrany do kadry Polski. Nigdy bym się nie spodziewał, nawet nie myślałem dużo na ten temat, ale teraz, gdy już się w niej znalazłem i zostałem doceniony przez trenera Dobruckiego, to na pewno teraz muszę sobie to wszystko poukładać, aby było jak najlepiej – dodaje „biało-czerwony” debiutant.

Rozmowy z Bartłomiejem Kowalskim można odsłuchać poniżej oraz na platformie Anchor (kliknij TUTAJ). Będziemy dostępni również na Spotify.

Dzielcie się w komentarzach – tutaj oraz w mediach społecznościowych swoimi spostrzeżeniami. Z racji, że tworzymy to dla Was, to mile widziane są wasze opinie. Podrzućcie nam również, kogo chcielibyście usłyszeć. My wstępny pomysł na kolejnego gościa mamy, ale… to na razie tajemnica.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.