Pechowo dla Anże Grmeka zakończyła się 3. runda Indywidualnych Mistrzostw Włoch. Słoweniec upadł na tor podczas treningu i został odwieziony do szpitala na dalsze badania. Te wykazały, że zawodnik Texom Stali na pewien czas zostanie wykluczony z jazdy.

Cała sytuacja miała miejsce w Terenzano, podczas indywidualnych mistrzostw kraju. Była to trzecia runda zawodów do których przygotowywał się zawodnik Texom Stali. Niestety już podczas treningu dość poważnie upadł na tor i został przewieziony karetką do szpitala na kolejne badania. Te potwierdziły uraz nogi, który wykluczy go z jazdy na okres 2-3 tygodni.

Tym samym Texom Stal ma kontuzjowanych już dwóch zawodników na pozycji U-24, wcześniej urazu nabawił się Jesper Knudsen. W odwodzie wciąż pozostaje Mateusz Świdnicki, który jest jednak daleki od optymalnej formy i nie będzie raczej brany pod uwagę przy ustalaniu składu. Przypomnijmy, że Texom Stal w 3. kolejce Metalkas 2. Ekstraligi zmierzy się z Cellfast Wilkami Krosno. Mecz zaplanowano na 28 kwietnia.

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.