To koniec współpracy Witolda Skrzydlewskiego z Orłem Łódź! Niezadowalające wyniki w przeciągu kolejnych sezonów sprawiły, żeBiznesmen poinformował, że po tym sezonie kończy z zarządzaniem klubem. Nadchodzą duże zmiany w łódzkiej ekipie!

Nie tak z pewnością wyobrażał sobie ostatnie lata w Łodzi Witold Skrzydlewski. Biznesmen związany z Łodzią aktywnie walczył o jak największe przywileje dla klubu, to dzięki jego interwencjom powstał nowy stadion oraz poprawiło się dofinansowanie z miasta. Z pewnością można powiedzieć, że dla klubu Pan Witold zrobił dla łódzkiego Orła wiele dobrego.

Niestety klub nie potrafi odpłacić mu się tym samym regularnie walcząc jedynie o utrzymanie w lidze. Taki obraz nie pasuje biznesmenowi, który po otrzymaniu nowego stadionu miał ambicje do walki o PGE Ekstraligę. Patrząc jednak na wyniki w ostatnich latach były to tylko mrzonki bez pokrycia w rzeczywistości.

Dlatego też Pan Witold podjął męską ale i trudną decyzję… postanowił zrezygnować z zarządzania klubem i oddać go w ręce nowych właścicieli którzy być może wyprowadzą Orła na właściwe tory. Jak zapewnia Skrzydlewski jego decyzja jest ostateczna i skwitował ją krótko – „ja wysiadam z tego autobusu”.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.