5 maja 2024 roku, o godzinie 16:30, odbędzie się pojedynek pomiędzy Włókniarzem Częstochowa a Motorem Lublin. Jest to spotkanie w ramach czwartej rundy Speedway Ekstraligi. Gdzie można oglądać ten mecz na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie? Szczegóły w naszym artykule.

Włókniarz – Motor Lublin – gdzie oglądać?

Spotkanie Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin można śledzić na żywo w telewizji na kanale Canal+Sport, a także przez internet na platformie Canal+online.

Włókniarz – Motor Lublin – transmisja online za darmo

Transmisja spotkania Włókniarz Częstochowa – Motor Lublin nie jest dostępna bezpłatnie.

Włókniarz – Motor Lublin – transmisja w Canal+online

Aby uzyskać dostęp do transmisji z dzisiejszego spotkania Włókniarz – Motor Lublin na platformie CANAL+ Online, należy zakupić abonament w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie, obowiązujący przez pierwsze trzy miesiące. Istnieje także możliwość dokupienia pakietu kanałów Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium za dodatkowe 20 złotych. Platforma Canal+online udostępnia swoje usługi na różnych urządzeniach, takich jak komputery, smartfony, tablety (iOS, Android), a także telewizory i inne urządzenia (Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV, Fire TV, AirPlay).

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.