Za nami weekendowe mecze eWinner I Ligi. Falubaz Zielona Góra pewnie pokonał Orzeł Łódź 57:33. Minimalnie swoich rywali pokonali Zdunek Wybrzeże Gdańsk i Abramczyk Polonia Bydgoszcz.

Falubaz Zielona Góra – Orzeł Łódź 57:33

Gospodarze od początku pokazali, że ich rywal łatwej przeprawy mieć nie będzie. Po pierwszej serii prowadzili 16:8, a po drugiej 27:15. Z każdym kolejnym biegiem Falubaz powiększał przewagę i kontrolował przebieg spotkania. Orzeł dzielnie walczył, ale ostatecznie jednak nie udało mu się niczego ugrać i gospodarze wygrali 57:33.

Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Trans MF Landshut Devils 48:42 

Znacznie bardziej wyrównany bój toczył się w Gdańsku, gdzie miejscowe Wybrzeże podejmowało Trans MF Landshut Devils. Świadczy o tym wynik, po czterech biegach, gdzie był remis po 12. Później jednak lepiej wyglądało Wybrzeże, którzy w drugiej serii wygrali podwójnie dwa starcia. Przed biegami nominowanymi gdańska drużyna prowadziła 42:36, a potem dodatkowo zgarnęła punkty bonusowe i ostatecznie wygrała 48:42.

Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Cellfast Wilki Krosno 46:44

Drugim bardzo wyrównanym starciem był hit kolejki, w którym Polonia Bydgoszcz mierzyła się z Wilkami Krosno. Po pierwszej serii minimalnie lepsi byli gospodarze, którzy prowadzili 13:11. Mecz był wyrównany praktycznie przez cały czas, aż do momentu, gdy duet Bjerre i Miedziński wygrali 4:2 w jedenastym biegu. W takim samym stopniu wygrali juniorzy Polonii, a to dało już prowadzenie 42:36. Decydujący o wygranej był piętnasty bieg, a tam zdecydowanie lepsi byli gospodarze, którzy w efekcie końcowym wygrali 46:44.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.