W najbliższą niedzielę, 09.06.2024 o godzinie 16:30, na stadionie w Zielonej Górze, kibice speedwaya będą mogli śledzić rywalizację między Falubazem Zielona Góra a Spartą Wrocław. Mecz ten, rozgrywany w ramach ósmej rundy Ekstraligi żużlowej można obejrzeć zarówno w telewizji, jak i online. Szczegóły przedstawiamy poniżej.

Falubaz – Sparta Wrocław, gdzie oglądać?

Mecz Falubaz – Sparta Wrocław na żywo będzie można oglądać w telewizji na kanale Canal+Sport. Transmisja online dostępna będzie poprzez Canal+online i Player.pl.

Falubaz – Sparta Wrocław, transmisja za darmo online

Niestety, transmisja z meczu Falubaz – Sparta Wrocław nie jest dostępna za darmo. Aby śledzić rywalizację na żywo, konieczne będzie skorzystanie z płatnych serwisów.

Falubaz – Sparta Wrocław, transmisja online (Canal+online)

Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+”, dostępnego już za 39 złotych miesięcznie. Cena promocyjna obowiązuje przez pierwsze trzy miesiące. Dodatkowo, za opłatą 15 zł można wykupić dostęp do kanałów Eleven Sports.

Serwis Canal+online jest dostępny jako aplikacja oraz strona internetowa, co umożliwia oglądanie meczów na różnorodnych urządzeniach, takich jak smartfony, tablety czy smart TV. Z jednego konta można korzystać jednocześnie na dwóch urządzeniach.

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.