W niedzielę, 9 czerwca 2024 roku o godzinie 14:00, miłośnicy żużla będą mogli śledzić rywalizację pomiędzy Polonią Bydgoszcz a ROW Rybnik. Spotkanie odbędzie się w ramach ósmej rundy 2 Ekstraligi żużlowej. Szczegóły dotyczące oglądania transmisji meczu na żywo w telewizji i online znajdują się poniżej.

Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik, gdzie oglądać?

Mecz Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik na żywo będzie transmitowany w telewizji na kanale Canal+Sport. Transmisję online można oglądać za pośrednictwem platform Canal+online i Player.pl.

Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik, transmisja za darmo online

Niestety, transmisja meczu Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik nie jest dostępna za darmo.

Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik, transmisja online (Canal+online)

Aby obejrzeć transmisję Polonia Bydgoszcz – ROW Rybnik oferowaną w serwisie Canal+online, należy wykupić pakiet „Canal+”, który dostępny jest w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie, a promocja ta obowiązuje przez pierwsze trzy miesiące. Można również dokupić dostęp do kanałów Eleven Sports za dodatkową opłatą 15 zł.

Serwis Canal+online umożliwia oglądanie na różnych urządzeniach takich jak smartfony, tablety, smart TV oraz inne (m.in. Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV), a z jednego konta można korzystać jednocześnie na dwóch urządzeniach.

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.