W najbliższą niedzielę, 9 czerwca o godzinie 19:15, odbędzie się emocjonujące spotkanie żużlowe pomiędzy Apatorem Toruń a Stalą Gorzów. Mecz ten, rozgrywany w ramach ósmej rundy Ekstraligi żużlowej, przyciągnie fanów zarówno przed telewizory, jak i online. Szczegóły dotyczące transmisji tego spotkania przedstawiamy poniżej.

Apator Toruń – Stal Gorzów, gdzie oglądać?

Spotkanie Apator Toruń – Stal Gorzów będzie można śledzić na żywo w telewizji na antenie Canal+Sport. Stream online będzie dostępny na platformach Canal+online i Player.pl.

Apator Toruń – Stal Gorzów, transmisja za darmo online

Bezpłatna transmisja z meczu Apator Toruń – Stal Gorzów nie jest dostępna. Zachęcamy jednak do korzystania z oficjalnych źródeł, które gwarantują wysoką jakość obrazu i dźwięku.

Apator Toruń – Stal Gorzów, transmisja online (Canal+online)

Aby oglądać transmisję meczu Apator Toruń – Stal Gorzów w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie subskrypcji. Promocyjna cena pakietu „Canal+” wynosi 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Dodatkowo, za opłatą 15 złotych miesięcznie, dostępne są także kanały Eleven Sports. Platforma Canal+online dostępna jest zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację mobilną, umożliwiając oglądanie na różnych urządzeniach jak smartfony, tablety, smart TV i inne.

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.