W niedzielę o godzinie 16:30, na stadionie w Grudziądzu rozegrany zostanie mecz żużlowy między GKM Grudziądz a Falubaz Zielona Góra. Spotkanie to odbędzie się w ramach 9. rundy Ekstraligi żużlowej. Zapraszamy do zapoznania się z opcjami transmisji tego wydarzenia, zarówno w telewizji, jak i online oraz informacją, czy istnieje możliwość oglądania meczu za darmo.

GKM Grudziądz – Falubaz, gdzie oglądać?

Spotkanie GKM Grudziądz – Falubaz Zielona Góra będzie można śledzić na żywo w telewizji na kanale Canal+Sport. Transmisję online zapewnią serwisy Canal+online oraz Player.pl, które dostępne są dla abonentów poszczególnych platform.

GKM Grudziądz – Falubaz, transmisja za darmo online

Niestety, transmisja z meczu GKM Grudziądz – Falubaz Zielona Góra nie będzie dostępna bezpłatnie.

GKM Grudziądz – Falubaz, transmisja online (Canal+online)

Aby oglądać transmisję meczu na platformie Canal+online, niezbędne jest posiadanie subskrypcji pakietu “Canal+”, oferowanego w cenie promocyjnej 39 zł miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Możliwe jest również zakupienie dostępu do dodatkowych kanałów, takich jak Eleven Sports i Polsat Sport Premium, za dodatkową opłatą 20 zł. Platforma Canal+online umożliwia oglądanie transmisji na różnych urządzeniach – od komputerów po smartfony, tablety i Smart TV. Z jednego konta można korzystać na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.