Dziś o godzinie 16:30, miłośnicy żużla będą mieli okazję śledzić zmagania między Orłem Łódź a Stalą Rzeszów. Spotkanie to odbędzie się w ramach ósmej rundy 2 Ekstraligi żużlowej. Szczegóły dotyczące transmisji meczu, zarówno w telewizji, jak i online, prezentujemy w naszym artykule.

Orzeł Łódź – Stal Rzeszów, gdzie oglądać?

Transmisję meczu na żywo w telewizji będzie można śledzić na kanale Canal+Sport 5. Natomiast dla chcących oglądać zmagania online, dostępne są platformy Canal+online oraz Player.pl, gdzie również będzie można śledzić przebieg spotkania Orła Łódź z Stalą Rzeszów.

Orzeł Łódź – Stal Rzeszów, transmisja za darmo online

Niestety, transmisja meczu Orzeł Łódź – Stal Rzeszów nie jest dostępna za darmo.

Orzeł Łódź – Stal Rzeszów, transmisja online (Canal+online)

Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+”, który oferowany jest w promocyjnej cenie już za 39 złotych miesięcznie. Promocyjna cena obowiązuje przez pierwsze trzy miesiące. Za dodatkową opłatą w wysokości 20 zł można też wykupić dostęp do kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online dostępna jest zarówno przez stronę internetową, jak i aplikację, umożliwiając oglądanie na różnych urządzeniach jak smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne. Z jednego konta Canal+online w tym samym momencie mogą korzystać dwie osoby, co pozwala na oglądanie transmisji jednocześnie na dwóch urządzeniach.

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.