Dziś o godzinie 19:15, na stadionie Stali Gorzów odbędzie się emocjonujące starcie w ramach 9. rundy Ekstraligi żużlowej. W meczu zmierzą się drużyny Stal Gorzów i Motor Lublin. Przedstawiamy informacje dotyczące transmisji tego wydarzenia, które można śledzić zarówno w telewizji, jak i online.

Stal Gorzów – Motor Lublin, gdzie oglądać?

Mecz Stal Gorzów – Motor Lublin na żywo będzie transmitowany w telewizji na kanale Canal+Sport. Transmisję online będzie można oglądać równocześnie na platformach Canal+online oraz Player.pl.

Stal Gorzów – Motor Lublin, transmisja za darmo online

Transmisja z meczu Stal Gorzów – Motor Lublin nie będzie dostępna bezpłatnie.

Stal Gorzów – Motor Lublin, transmisja online (Canal+online)

Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, należy wykupić pakiet „Canal+”, który jest dostępny w cenie promocyjnej 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Dodatkowo, za opłatą 20 zł, możliwy jest dostęp do kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online umożliwia oglądanie nie tylko na komputerze, ale również na innych urządzeniach takich jak smartfony, tablety, Smart TV i inne gadżety. Dzięki opcji współdzielenia konta, dwie osoby mogą jednocześnie korzystać z tej samej subskrypcji.

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.