Immergas Polska, producent pomp ciepła, kotłów gazowych i nowoczesnych systemów grzewczych, dołącza do #Teamjanowski. Marka będzie wpierała Macieja Janowskiego w sportowych zmaganiach w nadchodzącym cyklu Grand Prix.

– Nasza przygoda ze speedwayem rozpoczęła się w 2020 roku poprzez współpracę z wrocławskim klubem żużlowym WTS Sparta. Kiedy weszliśmy pierwszy raz na mecz nie przypuszczaliśmy, że ta dyscyplina stanie się tak bliska naszemu sercu. Mimo trudności związanych z pandemią nie zabrakło emocji, rywalizacji i ogromnej determinacji zawodników w dążeniu do wyznaczonego celu – mówi Maciej Czop, Prezes Zarządu Immergas Polska. – Często podkreślam, że wierzymy w siłę i moc pasji, pracy zespołowej, dążenie do realizacji marzeń. Dlatego indywidualne wsparcie niezwykle utalentowanego Macieja Janowskiego jest naturalnym rozwinięciem naszych działań i dowodem na to, że żużel znalazł ważne miejsce nie tylko w naszych działaniach marketingowych – podsumowuje Maciej Czop.

Logo Immergas będzie widoczne na kevlarze oraz motocyklu wrocławianina podczas zawodów indywidualnych na żużlu w cyklu Grand Prix, przy okazji startów w szwedzkiej Bauhaus-Ligan oraz Reprezentacji Polski na żużlu. – Bardzo mi miło, że w tym sezonie do naszego Teamu dołączył nowy partner. Wierzę, że nasza współpraca będzie bardzo emocjonująca i pełna pozytywnej, speedwayowej energii. Nadrzędny cel na ten rok to oczywiście Indywidualne Mistrzostwo Świata i do tego będziemy wspólnie dążyć z całym zespołem, a wsparcie ze strony firmy Immergas przybliży nasz team do upragnionego celu. Cieszę się, że jesteśmy razem na pokładzie – komentuje współpracę Maciej Janowski.

źródło: inf. prasowa

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.