W piątek, 7 czerwca 2024 roku, o godzinie 18:00, odbędzie się spotkanie Motoru Lublin z GKM Grudziądz. Jest to 8. runda Speedway Ekstraligi, która zostanie rozegrana na stadionie w Lublinie. Prezentujemy szczegóły dotyczące transmisji meczu, w tym gdzie można oglądać w tv i online, oraz czy dostępne są opcje bezpłatne.

Motor Lublin – GKM Grudziądz, gdzie oglądać?

Mecz Motor Lublin – GKM Grudziądz będzie można śledzić na żywo w telewizji na kanale Eleven Sports 1. Transmisja online dostępna będzie za pośrednictwem platform WP Pilot, CANAL+ Online, Polsat Box Go.

Motor Lublin – GKM Grudziądz, transmisja za darmo online

Transmisja z meczu Motor Lublin – GKM Grudziądz nie jest dostępna za darmo.

Motor Lublin – GKM Grudziądz, transmisja meczu online

Transmisję z meczu Motor Lublin – GKM Grudziądz można oglądać wyłącznie w płatnych serwisach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Platformy te oferują różnorodne pakiety, umożliwiające dostęp do szerokiej gamy transmisji sportowych, w tym dzisiejszego spotkania:

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, co umożliwia oglądanie transmisji na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.