W sobotę, 22 czerwca 2024 roku o godzinie 19:30, na stadionie w Lesznie odbędzie się mecz Unia Leszno – Apator Toruń. Spotkanie to jest częścią 9. rundy Ekstraligi żużlowej. Dla fanów sportów motorowych przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji meczu, gdzie oglądać zarówno w tv, jak i online.

Unia Leszno – Apator Toruń, gdzie oglądać?

Mecz na żywo w telewizji będzie dostępny na kanale Eleven Sports 1. Oglądanie transmisji online możliwe jest na platformach Pilot WP, CANAL+online, Polsat Box Go.

Unia Leszno – Apator Toruń, transmisja za darmo online

Transmisja z meczu Unia Leszno – Apator Toruń nie jest dostępna za darmo.

Unia Leszno – Apator Toruń, transmisja meczu online

Stream z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale również na płatnych platformach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Te platformy oferują różnorodne pakiety, wśród których znajdziemy opcje pozwalające na oglądanie dzisiejszego spotkania. Szczegółowe informacje na temat dostępnych pakietów znajdują się poniżej:

  • Pilot WP » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet „Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet „Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet „Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każdy z serwisów, na którym oferowana jest transmisja meczu, dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można śledzić m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze Smart TV i innych urządzeniach. Platformy CANAL+ Online i Polsat Box Go umożliwiają oglądanie transmisji w jednym momencie na dwóch urządzeniach, co umożliwia udostępnienie konta klienta drugiej osobie.

Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.