PGE Ekstraliga nadrabia zaległości. We wtorek 28 maja odbędą się dwa przełożone mecze. Jednym z nich będzie starcie Krono-Plast Włókniarza Częstochowa z KS Apatorem Toruń. 

Spotkanie w pierwotnie ustalonym terminie nie doszło do skutku ze względu na złe warunki atmosferyczne. Gospodarze dzisiejszego meczu nie mają ostatnio szczęścia do pogody. Ich ostatnia ligowa potyczka miała bowiem miejsce 5 maja. W miniony weekend, również z powodu opadów nie udało się rozegrać wyjazdowego meczu z NovyHotel Falubazem Zielona Góra. Po czterech rozegranych meczach Włókniarz zajmuje ostatnią pozycję w tabeli PGE Ekstraligi ze zdobytym zaledwie jednym puntem za remis z Betard Spartą Wrocław (45:45).

Dzisiejsi goście mają do tej pory rozegrany o jeden mecz więcej. W ostatniej kolejce przegrali na wyjeździe z ZOOleszcz GKM-em Grudziądz 42:47. Torunianie w tabeli PGE Ekstraligi zajmują piątą lokatę. Na ten bilans składają się dwa zwycięstwa i trzy porażki.

Krono-Plast Włókniarz Częstochowa vs. KS Apator Toruń – składy na mecz:

Krono-Plast Włókniarz Częstochowa:
9. Mikkel Michelsen
10. Maksym Drabik
11. Kacper Woryna
12. Mads Hansen
13. Leon Madsen
14. Igor Nabiałkowski
15. Kajetan Kupiec

KS Apator Toruń: 
1. Patryk Dudek
2. Robert Lambert
3. Wiktor Lampart
4. Paweł Przedpełski
5. Emil Sajfutdinow
6. Krzysztof Lewandowski
7. Mateusz Affelt

Zaległy mecz 5. rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Krono-Plast Włókniarzem Częstochowa a KS Apatorem Toruń rozpocznie się we wtorek 28 maja o godzinie 20:30. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi Canal+Sport.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.