2 czerwca 2024 roku, o godzinie 14:00, w ramach 7. rundy 2 Ekstraligi żużlowej zmierzą się zespoły Stali Rzeszów oraz Polonii Bydgoszcz. Szczegóły dotyczące transmisji meczu, gdzie oglądać w tv i online oraz informacje o dostępności bezpłatnego streamu, przedstawiamz poniżej.

Stal Rzeszów – Polonia Bydgoszcz gdzie oglądać?

Mecz Stal Rzeszów – Polonia Bydgoszcz na żywo będzie dostępny na antenie Canal+Sport. Transmisję online można śledzić na platformach Canal+online i Player.pl.

Stal Rzeszów – Polonia Bydgoszcz transmisja za darmo

Niestety, transmisja meczu Stal Rzeszów – Polonia Bydgoszcz nie jest dostępna za darmo. Aby śledzić to wydarzenie na żywo, konieczne jest posiadanie dostępu do płatnego kanału C+ lub platform online.

Stal Rzeszów – Polonia Bydgoszcz transmisja online w Canal+online

Aby obejrzeć transmisję meczu Stal Rzeszów – Polonia Bydgoszcz oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu „Canal+”, który oferowany jest w promocyjnej cenie już za 39 złotych miesięcznie. Promocyjna cena obowiązuje przez pierwsze trzy miesiące, a za dodatkową opłatą 15 zł można również uzyskać dostęp do kanałów Eleven Sports.

Platforma Canal+online dostępna jest nie tylko na komputerach, ale i na wielu innych urządzeniach takich jak smartfony, tablety (iOS, Android), telewizory smart tv oraz inne urządzenia (m.in. Samsung, LG webOS, Android TV, Google TV, Chromecast, Apple TV). Z jednego konta klienta Canal+online mogą korzystać dwie osoby, co umożliwia oglądanie transmisji jednocześnie na dwóch urządzeniach.

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.