W niedzielę, 02.06.2024, o godzinie 16:30 odbędzie się emocjonujące spotkanie w ramach 7. rundy Speedway Ekstraligi, w którym zmierzą się zespoły Apator Toruń i Falubaz Zielona Góra. Szczegóły dotyczące dostępnych transmisji meczu, zarówno w telewizji jak i online, zostały zaprezentowane poniżej w naszym artykule.

Apator Toruń – Falubaz gdzie oglądać?

Apator Toruń – Falubaz Zielona Góra będzie można oglądać na żywo w telewizji na antenie Canal+Sport. Dostępna jest również transmisja online, którą można śledzić na platformach Canal+online, Player.pl.

Apator Toruń – Falubaz transmisja za darmo

Transmisja meczu Apator Toruń – Falubaz nie jest dostępna za darmo.

Apator Toruń – Falubaz transmisja online w Canal+online

Aby oglądać transmisję meczu Apator Toruń – Falubaz oferowaną w serwisie Canal+online, niezbędne jest wykupienie pakietu “Canal+” w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie, obowiązującej przez pierwsze trzy miesiące. Dodatkowa opcjonalna opłata w wysokości 15 zł umożliwia dostęp do kanałów Eleven Sports.

Platforma Canal+online dostępna jest zarówno na stronie internetowej, jak i poprzez aplikację, co umożliwia oglądanie na różnych urządzeniach takich jak smartfony, tablety (iOS, Android), telewizory smart tv i inne urządzenia.

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.