Zespół Wölfe Wittstock, choć z góry skreślany i wysyłany na ostatnie miejsce w 2. Lidze Żużlowej, w ostatniej chwili postanowił się dodatkowo wzmocnić. Nowym zawodnikiem klubu został… Thomsen. Tobias V. Thomsen.

Nowy nabytek klubu z północnych Niemiec jest całkiem dobrze znany kibicom w naszym kraju. Już w przeszłości dostawał on bowiem szanse na jazdę w 2. Lidze Żużlowej, w barwach Kolejarza Rawicz i to zaledwie rok przed przyjściem do tegoż klubu samego Andersa Thomsena. W Danii jest on z kolei znany jako bardzo solidny jeździec, którego z pewnością będzie stać na zdobywanie cennych punktów dla swojego zespołu. 

Przypomnijmy, że podobnie jak w ubiegłym roku, skład Wilków, delikatnie mówiąc, nie jest najmocniejszym w rozgrywkach. Obok Thomsena, ciężar zdobywania największej liczby punktów spoczywać będzie bowiem na takich zawodnikach jak Sam Jensen czy Valentin Grobauer. Jako senior w swoim macierzystym zespole występować też będzie Lukas Baumann, który jako jeden z niewielu ma za sobą całkiem niezły sezon w barwach Wölfe Wittstock.

Wszystkie transfery tegorocznego okienka transferowego znajdziesz TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.