3 grudnia 2021

Tegoroczne okienko transferowe dobiegło końca. Kluby miały czternaście dni na podpisywanie umów, jednakże ogłosić nowe nabytki mogą w każdej chwili. Taka sytuacja sprawia, że zapewne jeszcze przez jakiś czas będą napływały do nas wieści transferowe. U nas znajdziesz je wszystkie w jednym miejscu!

Data Zawodnik Z klubu Do klubu
29.09 David Bellego Polonia Bydgoszcz Unia Leszno
30.09 Kenneth Bjerre GKM Grudziądz Polonia Bydgoszcz
30.09 Oleg Michaiłow Lokomotiv Daugavpils Polonia Bydgoszcz
01.10 Krystian Pieszczek Wybrzeże Gdańsk ROW Rybnik
11.10 Erik Bachhuber Wölfe Wittstock Landshut Devils
17.10 Antonio Lindbäck Start Gniezno
18.10 Kamil Marciniec Apator Toruń Wybrzeże Gdańsk
21.10 Ernest Koza Unia Tarnów Start Gniezno
21.10 James Pearson Unia Leszno
21.10 Jonas Knudsen Unia Leszno
21.10 Jesper Knudsen Unia Leszno
21.10 Patryk Wojdyło Wilki Krosno ROW Rybnik
27.10 Szymon Szlauderbach Kolejarz Rawicz Start Gniezno
27.10 Mads Hansen Kolejarz Opole AC Landshut Devils
28.10 Daniel Kaczmarek Ostrovia Ostrów Kolejarz Rawicz
28.10 Andrij Rozaliuk Włókniarz Częstochowa
28.10 Brayden McGuiness Polonia Bydgoszcz Wölfe Wittstock
28.10 Sam Jensen Wölfe Wittstock
28.10 Emil Breum Kolejarz Rawicz Wölfe Wittstock
30.10 Wadim Tarasienko Polonia Bydgoszcz GKM Grudziądz
30.10 Frederik Jakobsen Start Gniezno GKM Grudziądz
01.11 Sam Masters Stal Rzeszów Kolejarz Rawicz
02.11 Bartłomiej Kowalski Włókniarz Częstochowa Sparta Wrocław
02.11 René Bach Lokomotiv Daugavpils
02.11 Kacper Gomólski ROW Rybnik PSŻ Poznań
03.11 Władimir Borodulin Orzeł Łódź PSŻ Poznań
04.11 Kevin Fajfer Start Gniezno PSŻ Poznań
04.11 Maksym Drabik Motor Lublin
04.11 Emil Sajfutdinow Unia Leszno Apator Toruń
05.11 Dawid Rempała Unia Tarnów Falubaz Zielona Góra
05.11 Rohan Tungate Unia Tarnów Falubaz Zielona Góra
05.11 Kenneth K. Hansen Stal Rzeszów Unia Tarnów
05.11 Krzysztof Buczkowski Motor Lublin Falubaz Zielona Góra
06.11 Kevin Wölbert PSŻ Poznań Stal Rzeszów
06.11 Josh Pickering Wilki Krosno Kolejarz Rawicz
06.11 Kevin Juhl Pedersen Wybrzeże Gdańsk PSŻ Poznań
06.11 Pontus Aspgren ROW Rybnik Kolejarz Opole
06.11 Oskar Hurysz Start Gniezno Stal Gorzów
06.11 Patrick Hansen Arged Malesa Ostrów Stal Gorzów
07.11 Eduard Krčmář PSŻ Poznań Stal Rzeszów
07.11 Adam Ellis Stal Rzeszów Lokomotiv Daugavpils
07.11 Adrian Cyfer Stal Rzeszów Kolejarz Opole
08.11 Grzegorz Zengota Polonia Bydgoszcz ROW Rybnik
08.11 Michał Gruchalski Wybrzeże Gdańsk Orzeł Łódź
08.11 Aleksandr Łoktajew Orzeł Łódź PSŻ Poznań
08.11 Gustav Grahn Stal Rzeszów
08.11 Jonatan Grahn Stal Rzeszów
08.11 Piotr Pióro Orzeł Łódź Unia Tarnów
09.11 Andreas Lyager Polonia Bydgoszcz ROW Rybnik
09.11 Matias Nielsen PSŻ Poznań Ostrovia Ostrów
09.11 Roman Lachbaum GKM Grudziądz Polonia Bydgoszcz
09.11 Adrian Miedziński Apator Toruń Polonia Bydgoszcz
09.11 Matej Žagar Falubaz Zielona Góra Polonia Bydgoszcz
09.11 Przemysław Konieczny Unia Tarnów Polonia Bydgoszcz
10.11 Tim Sørensen Stal Rzeszów Ostrovia Ostrów
10.11 Mateusz Tudzież ROW Rybnik Motor Lublin
10.11 Nikodem Bartoch Polonia Bydgoszcz Orzeł Łódź
10.11 Aleksandr Kajbuszew Wybrzeże Gdańsk PSŻ Poznań
10.11 Matic Ivačič Wolfe Wittstock Kolejarz Rawicz
10.11 Troy Batchelor Unia Tarnów
10.11 Marius Hillebrand Landshut Devils Motor Lublin
10.11 Rafał Karczmarz Stal Gorzów Wilki Krosno
10.11 Krzysztof Sadurski Unia Leszno Wilki Krosno
10.11 Patryk Dudek Falubaz Zielona Góra Apator Toruń
11.11 Ilja Czałow Stal Rzeszów Unia Tarnów
11.11 Witalij Kotlar Wilki Krosno Unia Tarnów
11.11 Arsłan Fajzulin Lokomotiv Daugavpils
12.11 Patryk Rolnicki Stal Rzeszów Unia Tarnow
12.11 Filip Hjelmland Arged Malesa Ostrów
12.11 Denis Zieliński GKM Grudziądz Apator Toruń
12.11 Lukas Fienhage Wybrzeże Gdańsk Polonia Piła
12.11 Paweł Miesiąc GKM Grudziądz Stal Rzeszów
13.11 Mateusz Błażykowski Polonia Bydgoszcz Arged Malesa Ostrów
13.11 Dawid Lampart Unia Tarnów Stal Rzeszów
13.11 Peter Ljung Start Gniezno Unia Tarnów
13.11 Markus Lill Lokomotiv Daugavpils
13.11 Broc Nicol Polonia Piła
14.11 Nick Morris Lokomotiv Daugavpils
14.11 Francis Gusts Lokomotiv Daugavpils Sparta Wrocław
14.11 Anders Rowe Stal Gorzów
14.11 Timi Salonen Stal Gorzów
14.11 Daniel Klima Stal Gorzów
14.11 Mathias Pollestad Stal Gorzów
14.11 Theo Johansson Kolejarz Opole
14.11 Romano Hummel Start Gniezno
15.11 Niels-Kristian Iversen Unia Tarnów Orzeł Łódź
15.11 Timo Lahti Start Gniezno Orzeł Łódź
15.11 Tomas H. Jonasson Lokomotiv Daugavpils Polonia Piła
15.11 Max Dilger Wölfe Wittstock Polonia Piła
15.11 Jack Smith Wölfe Wittstock Polonia Piła
15.11 Artur Mroczka Unia Tarnów Polonia Piła
15.11 Tomasz Orwat Kolejarz Opole Polonia Piła
15.11 Marcin Jędrzejewski Wölfe Wittstock Polonia Piła
15.11 Lars Skupień PSŻ Poznań Polonia Piła
15.11 Rune Holta ROW Rybnik Włókniarz Częstochowa
15.11 Patrick Bæk Wölfe Wittstock
16.11 Bastian Pedersen Apator Toruń
16.11 Zach Cook Apator Toruń
16.11 Thomas Jørgensen Wybrzeże Gdańsk
16.11 Marcel Krzykowski Śląsk Świętochłowice Wybrzeże Gdańsk
16.11 Chris Harris PSŻ Poznań
18.11 Nick Škorja Landshut Devils Kolejarz Rawicz
18.11 Bradley Wilson-Dean Wybrzeże Gdańsk Kolejarz Rawicz
19.11 Chris Wænnerstrøm GKM Grudziądz
19.11 Emil Breum GKM Grudziądz
19.11 Rasmus Pedersen GKM Grudziądz
19.11 Nicklas Aagaard GKM Grudziądz
19.11 Jason Edwards GKM Grudziądz
19.11 Tobias V. Thomsen Wölfe Wittstock
20.11 Steven Goret Kolejarz Rawicz
02.12 Esben Hjerrild Kolejarz Opole
02.12 Jan Macek Kolejarz Opole
       
       
       
       
       
       
       
       
       

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments