Pomimo faktu, że okienko transferowe dobiegło końca, przenosiny do innych ekip trwają dalej! Nie tylko kluby starają się wzmacniać swoje kadry, czynią to również stacje telewizyjne. Te przenosiny z pewnością traktować można jako transferową bombę. Do pracy przy żużlu powraca Tomasz Lorek!

Dziennikarz rozpoczynał swoją przygodę we Wrocławiu, gdzie publikował dla wrocławskiej telewizji „Echo” oraz „Tygodnika Żużlowego”. Prawdziwą popularność przyniosły mu przenosiny w 2003 roku do Canal+, gdzie podpisał kontrakt jako reporter cyklu Grand Prix. Wykazywał się dużą wiedzą merytoryczną i rzetelnością, szczególnie podczas transmisji meczów ligi angielskiej. Wielu może go również kojarzyć z użyczenia głosu w grach o tematyce żużlowej.

Po wielu latach poza żużlem w ligowym wydaniu wraca do pracy w parku maszyn! Patryk Mirosławski, szef stacji Eleven Sports pochwalił się, że Lorek dołącza do ich zespołu reporterów, którzy będą w piątkowe popołudnia i wieczory pracować podczas spotkań PGE Ekstraligi

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.