Ruchów w 2. Lidze Żużlowej ciąg dalszy! Kolejne wzmocnienie zaprezentował właśnie Kolejarz Opole, który porozumiał się z bardzo szybkim wychowankiem gorzowskiej Stali.

Adrian Cyfer, bo o nim mowa, ma w jak najlepszy sposób załatać dziurę po Kamilu Brzozowskim, który postanowił wraz z końcem sezonu zakończyć karierę. Jednocześnie jednak trzeba przyznać, że poprzeczka nie została postawiona zbyt wysoko, gdyż popularny Brzoza nie był silnym punktem zespołu w niedawno zakończonych rozgrywkach.

Sam Cyfer także ma za sobą bardzo trudny rok. Kiedy wydawało się, że będzie on podstawowym zawodnikiem Arged Malesy Ostrów Wielkopolski, beniaminek PGE Ekstraligi wyciągnął z kapelusza umowę dla Grzegorza Walaska, który wyrzucił wychowanka Stali ze składu meczowego. Ten więc musiał szukać wypożyczenia.

Ostatecznie młody zawodnik trafił do Stali Rzeszów, gdzie lepsze mecze przeplatał gorszymi. Ostatecznie przyszło mu zająć 25. pozycję w tabeli średnich z dorobkiem 1,705 punktu na bieg, przy jednoczesnym wykręceniu zaledwie 1,300 punktu na wyścig w meczach wyjazdowych. Jednocześnie jednak należy pamiętać, że Cyfer to zawodnik z bardzo wysokim potencjałem, który równie dobrze może być liderem swojej drużyny w drugiej lidze.

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.