Choć specHouse PSŻ Poznń buduje skład pozwalający na walkę o awans, dotychczasowy lider drużyny postanowił zmienić barwy. Kevin Wölbert został dziś nowym zawodnikiem Stali Rzeszów.

W ostatnich dniach bardzo dużo mówiło się o transferach klubu z Poznania. Jako nowi zawodnicy zaprezentowani zostali m.in. Kacper Gomólski, Kevin Fajfer i Władimir Borodulin. Co więcej, wiele wskazuje na to, że w najbliższych dniach do drużyny z Wielkopolski dołączy też Aleksandr Łoktajew. Tym samym wydawało się, że w związku ze zmianą przepisów, zatrzymanie w zespole Kevina Wölberta wydaje się być formalnością. Nic bardziej mylnego – Niemiec postanowił bowiem zmienić barwy.

W sezonie 2022 Wölbert będzie się ścigał w barwach RTŻ Stali Rzeszów. 32-letni zawodnik z pewnością może być jednym z liderów swojego zespołu. W niedawno zakończonych rozgrywkach dane mu było wykręcić czwartą średnią w lidze – 2,277 punktu na bieg, co pozwala rzeszowskim kibicom cieszyć się z tego ruchu transferowego.

Wczoraj kontrakt z rzeszowską ekipą przedłużył też Hubert Łęgowik. Co więcej, w najbliższych dniach powinniśmy poznać też kolejnych zawodników, którzy będą reprezentować barwy zespołu z Podkarpacia.

Wszystkie transfery tegorocznego okienka transferowego znajdziesz TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.