Rafał Karczmarz jest z pewnością jednym z najbardziej niespełnionych talentów ostatnich lat. Gorzowianin zmienił jednak otoczenie i ma nadzieję na dalszy rozwój w barwach Wilków Krosno, z którymi spróbuje powalczyć o awans do PGE Ekstraligi.

Sezon 2021 nie był dla Rafała Karczmarza łatwy. W barwach Stali Gorzów nie układało mu się tak, jak liczył. Przyszedł więc moment na zmianę barw. Nowym klubem 22-letniego zawodnika zostały Wilki Krosno, które mają poważne nadzieje na walkę o awans do PGE Ekstraligi. Karczmarz ma być silnym punktem zespołu, dorzucając od siebie wiele cennych oczek z pozycji zawodnika U24. Sam zawodnik wierzy, że w nowym zespole drzemie ogromny potencjał.

Z każdym można powojować. Wszystko zależy od dyspozycji dnia, dyspozycji wszystkich zawodników w zespole, motocykli. Żużel to bardzo nieprzewidywalny sport. Z każdym rywalem możemy powalczyć o zwycięstwo, a nawet możemy wejść do Ekstraligi. Trudno obecnie spekulować, kto, co, na jakiej pozycji. Wszystko okaże się we wrześniu

– powiedział zawodnik w rozmowie z portalem nowiny24.pl.

Co ważne, sam sympatyczny zawodnik przyznał, że stara się jak najlepiej przygotować do następnego sezonu. Już teraz, choć do rozpoczęcia rozgrywek bardzo daleko, jest on w momencie kompletowania zaplecza sprzętowego, które powinno być co najmniej znakomite.

Aktualnie buduję nową bazę motocykli, jestem w trakcie zakupu sprzętu. Jestem pewien, że pod tym względem będę do sezonu przygotowany bardzo dobrze. Wszystko zależeć będzie ode mnie. Będę się przygotowywał u siebie. Myślę, ze będziemy także mieli w Krośnie obóz, sprawdziany, będzie więc okazja dla trenera, aby ocenić naszą dyspozycję

– dodał zawodnik.

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.