Początek sezonu nie jest szczególnie udany dla Patryka Wojdyło. Polski senior Cellfast Wilków Krosno w dwóch ostatnich przegranych spotkaniach krośnian zdobył jedynie 9+2. W celu znalezienia przyczyny słabej postawy Wojdyło zdecydował się na zatrudnienie mentora.

W połowie sezonu zasadniczego zawodnik Cellfast Wilków nie może być zadowolony ze swojej jazdy. Szczególnie bolesne były dla niego dwa ostatnie spotkania. Domowe z Arged Malesą, gdzie krośnianie zaskakująco ulegli ostrowianom i wręcz sensacyjnie przegrany mecz z H.Skrzydlewską Orłem. W obu tych spotkaniach poniżej oczekiwań pojechał Patryk Wojdyło, który zdobył jedynie 9+2 w 8 startach co daje lekko powyżej punktu na bieg. Więcej oczekuje sam zawodnik, ale i zarząd krośnieńskiego klubu.

Wojdyło zdecydował się więc na nietypowy krok i tym samym do jego teamu dołączy nowy członek – Karol Baran. Doświadczony żużlowiec skończył już karierę i ostatnio nie był zatrudniony w sporcie żużlowym. Teraz wraca i ma on wspomóc mistrza Argentyny w powrocie do dobrej dyspozycji. Najbliższą okazję do pokazania efektów swojej współpracy otrzymają oni 15 czerwca w spotkaniu z czerwoną latarnią ligi – Energą Wybrzeżem Gdańsk.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.