Grand Prix Czech 2022 na żużlu odbędzie się już w sobotę 28. maja. Transmisję z tego wydarzenia będzie można oglądać na żywo wyłącznie w internecie. Początek transmisji o 19:00.

Żużel: Grand Prix Czech 2022 (Speedway GP). Gdzie oglądać? 

Transmisja z Grand Prix Czech 2022 na żywo będzie pokazywana przez platformę player.pl. Aby uzyskać dostęp do transmisji na wskazanym serwisie streamingowym należy opłacić dostęp do pakietu Eurosport Extra.

Transmisja TV: Brak

Transmisja online: Eurosport Extra w Player.pl

» Oglądaj Speedway GP w Player.pl

Żużel: Grand Prix Czech (Speedway GP) na żużlu transmisja za darmo

Platforma player.pl oferuje wyłącznie płatny dostęp do pakietu Eurosport Extra co oznacza, że nie ma możliwości obejrzenia bezpłatnie transmisji z Grand Prix Czech.

Żużel: Grand Prix Czech (Speedway GP) transmisja na żywo i online 

Dostęp do pakietu Eurosport Extra można uzyskać na platformie streamingowej player.pl za 15 zł. Pakiet ten kupowany jest na okres 30 dni, po których można zrezygnować z abonamentu lub przedłużyć go na kolejny okres.

Transmisje udostępnione przez Eurosport na platformie player.pl można oglądać na ekranie komputera, smartfona, tabletu i telewizora Smart TV.

» Oglądaj Speedway GP w Player.pl

Żużel: Grand Prix Czech (Speedway GP) typy bukmacherskie

Bogata oferta kursów bukmacherskich na Grand Prix Czech, a także wiele innych wydarzeń żużlowych dostępna jest w firmach bukmacherskich Fortuna, LVBET oraz Betclic. Użytkownik, który zarejestruje konto korzystając z podanych poniżej odnośników może otrzymać od każdego z bukmacherów na start pakiet z bonusami powitalnymi.

» Odbierz 2720 PLN i typuj mecz na eFortuna.pl

» Odbierz 3353 PLN i typuj mecz na LVBET.pl

» Odbierz 200 PLN i typuj mecz na Betclic.pl

» Odbierz 1500 PLN i typuj mecz na Superbet.pl

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.