SpecHouse PSŻ Poznań kontynuuje ofensywę transferową. Tym razem poznaniacy zakontraktowali bardzo perspektywicznego 20-latka. Wychowanek Holsted Speedway Klub na pokładzie drużyny z Wielkopolski ścigać się będzie o swoje pierwsze punkty w Polsce. Wciąż jest zagadką, gdyż niestety, nie dostał szansy, aby pokazać się w eWinner 1 lidze. Teraz z pewnością liczy na zmianę w nowym klubie.

Kevin Juhl Pedersen, bo o nim mowa, nie zaliczył jeszcze żadnych oficjalnych zawodów w Polsce. Został ściągnięty, jako zawodnik rezerwowy, do Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Tam, pomimo kłopotów kadrowych, nie otrzymał szansy na debiut. Zarząd klubu z Poznania ma jednak plan na młodego Duńczyka. Ze względu na panujące przepisy w 2. Lidze Żużlowej, może on startować z pozycji juniora.

To z pewnością szansa dla Pedersena, by w końcu przedstawić się na polskich torach, a przemawiają za nim bardzo dobre wyniki w Danii. Dla Holsted Speedway Klub regularnie przywoził dwucyfrowe wyniki będąc liderem swojej ekipy. Świadczy to z pewnością o sporym talencie 20-latka, o czym przekonać się chce SpecHouse PSŻ Poznań. Czy spełni pokładane w nim nadzieje i potwierdzi swój talent? Na te pytania odpowiemy dopiero w przyszłym roku, z pewnością jednak zarząd klubu dał jasno do zrozumienia, że będzie twardym graczem w następnych rozgrywkach.

Wszystkie transfery tegorocznego okienka transferowego znajdziesz TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

POLECANE

 

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.