OK Bedmet Kolejarz Opole kontynuuje budowę składu na nadchodzący sezon. Jak dotąd klub przedstawia zawodników, którzy zdecydowali się przedłużyć współpracę z zespołem ze stolicy polskiej piosenki o kolejny rok. Kolejnymi dwoma żużlowcami, którzy przywdzieją kevlar opolan w sezonie 2022 są Oskar Polis i Andriej Kudriaszow.

Obaj zawodnicy są doskonale znani opolskim kibicom. Będzie to już piąty sezon Oskara Polisa w barwach klubu ze stolicy polskiej piosenki. W minionym sezonie 25-letni żużlowiec pełnił rolę kapitana OK Bedmet Kolejarza Opole i był jednym z najskuteczniejszych zawodników wicemistrza 2. Ligi Żużlowej. Jego średnia biegopunktowa wyniosła ponad 2 punkty na bieg.

Kolejnym żużlowcem, który został zaprezentowany na łamach oficjalnego fanpage’u klubu jest Andriej Kudriaszow. Będzie to drugi rok startów Rosjanina w barwach opolan. W minionym sezonie żużlowiec z Bałakowa wystąpił w piętnastu meczach OK Bedmet Kolejarza Opole i był solidnym punktem zespołu ze stolicy polskiej piosenki. Co ważne, żużlowiec z Rosji podpisał umowę ważną na dwa lata.

Klub z Opola jest uznawany za jednego z faworytów do zwycięstwa w rozgrywkach 2. Ligi Żużlowej. W minionym sezonie OK Bedmet Kolejarz musiał obejść się smakiem i w wielkim finale ligi uległ Trans MF Landshut Devils. Kilka dni temu klub zaprezentował już Jacoba Thorssella i zapewne wkrótce usłyszymy o nowych nabytkach zespołu ze stolicy polskiej piosenki.

Wszystkie transfery tegorocznego okienka transferowego znajdziesz TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się ze składami:
-> PGE Ekstraliga
-> eWinner 1. Liga Żużlowa
-> 2. Liga Żużlowa
-> U24 Ekstraliga

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.