Dzisiejsze starcie pomiędzy Falubazem Zielona Góra a Unią Leszno odbędzie się w niedzielę 07.07.2024 o godzinie 19:15 w ramach 10. kolejki Speedway Ekstraligi. Zmagania rozgrywane będą na torze żużlowym w Zielonej Górze. W niniejszym artykule znajdują się informacje, gdzie można śledzić transmisję tv i online, a także czy istnieje możliwość obejrzenia meczu za darmo.

Gdzie oglądać mecz Falubaz – Unia Leszno?

Spotkanie Falubaz Zielona Góra – Unia Leszno będzie można na żywo obejrzeć w telewizji na kanale Canal+Sport. Dostęp do transmisji online zapewniają platformy Canal+online oraz Player.pl, które umożliwiają śledzenie rywalizacji w internecie.

Falubaz – Unia Leszno, transmisja online za darmo

Transmisja z dzisiejszego meczu Falubazu Zielona Góra z Unią Leszno nie jest dostępna za darmo. Obejrzenie spotkania możliwe jest wyłącznie na płatnych platformach streamingowych.

Falubaz – Unia Leszno, transmisja w Canal+online

Aby mieć możliwość oglądania dzisiejszego spotkania w Canal+online, konieczne jest zakupienie pakietu „Canal+” oferowanego w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Dodatkowo za 20 zł dostępny jest pakiet kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online dostępna jest przez stronę internetową oraz aplikację na różne urządzenia, w tym smartfony, tablety, telewizory oraz inne urządzenia streamingowe. Dostęp do dwóch urządzeń jednocześnie pozwala na dzielenie się kontem z innymi użytkownikami.

Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.