Obstawianie wyników meczy czyli popularna bukmacherka to nie tylko rozrywka dla kibiców sportu, ale co raz częściej sposób na życie. W połączeniu z wiedzą sportową, dobrą analizą i mądrym zarządzaniem budżetem gracz jest w stanie zarabiać na tym duże pieniądze. Oczywiście udaje się to nielicznym jednak nie czyni to z tego zadania niemożliwym. Typy bukmacherskie możemy czerpać z własnej wiedzy jak również podglądać innych graczy na forach czy grupach internetowych. Co jest skuteczniejsze? Oczywiście najlepiej opierać się na własnych przemyśleniach i wiedzy, a dopiero później szukać typów i analiz innych osób. Na naszym rodzimym rynku istnieje wiele firm oferujących zakłady bukmacherskie. Warto wybrać mądrze po to, aby zmaksymalizować swoje zyski.

typy bukmacherskie
Fot. Wpadington / shutterstock.com

Cechy dobrego bukmachera

W Polsce legalnie działających firm bukmacherskich jest co najmniej kilkanaście. Jak więc wybrać najlepszą dla nas firmę? Na początku powinieneś się zastanowić jaki sport będziesz uprawiał. Różni bukmacherzy mają różne oferty sportowe i nie każdy może mieć to czego akurat ty oczekujesz. Jeżeli najlepiej znasz się na piłce nożnej, ale obstawiasz niższe klasy rozrywkowe to warto znaleźć firmę, która oferuje tego typu zakłady. Tak samo jest z innymi sportami takimi jak MMA, siatkówka, koszykówka czy e-sport. Drugim ważnym kryterium jest oczywiście ilość zakładów na dane spotkanie. Nie każdy chce obstawiać tylko zwycięzcę danego spotkania. Spójrz jaką ofertę mają firmy na dane spotkania czy są tam zakłady które cię interesują? Warto zwrócić też uwagę na kursy. Na tym przecież zarabia gracz, a kursy potrafią być bardzo zróżnicowane na te same spotkanie. Szukaj bukmacherów z najwyższymi kursami, dzięki temu jak wygrasz to będziesz miał lepszy budżet. Kolejna ważna sprawa to bonus na start. Warto wybrać te firmy, które oferują wysoki bonus na start, ale zwróć też uwagę co musisz zrobić jeżeli ten bonus chcesz wypłacić. Jeżeli warunki są możliwe do spełnienia to warto się tym zainteresować. Oczywiście firmy bukmacherskie wybieraj tylko te, które mają pozwolenie na działalność w naszym kraju, dzięki temu będziesz mógł spać spokojnie nawet jak wygrasz dużą sumę pieniędzy.

Jak grać żeby wygrać?

Najważniejszym kryterium jest dobra analiza spotkania. Warto poświęcić na nią trochę czasu, sprawdzić kontuzję, historię spotkań i gdzie odbywa się spotkanie czy turniej, który chcemy obstawić. Dobra analiza potrafi zająć nawet kilka godzin, ale dzięki temu wiemy, że jesteśmy dobrze przygotowani. Po własnej analizie warto poczytać opinie innych graczy o danym spotkaniu, być może zapomnieliśmy o jakimś ważnym, kluczowym elemencie spotkania. Warto też pamiętać, że porażki to część bukmacherki pamiętaj więc żeby obstawiać taką ilość pieniędzy, która nie zaboli w razie porażki. Zarządzaj mądrze budżetem, nie graj nigdy za całość swoich pieniędzy, w razie czarnej serii będziesz miał budżet na kolejne zakłady. Warto też wyspecjalizować się w jednej dziedzinie i tylko ją obstawiać. Nie da się śledzić każdego sportu i każdej ligi na świecie.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.