Piąty odcinek programu „Gość TPŻ” już wylądował na naszym kanale w Spotify. Tym razem rozmówcą naszych dziennikarzy był przedstawiciel drugoligowego szczebla, wychowanek ROW-u RybnikRobert Chmiel.

W minionym sezonie Robert Chmiel zdobywał punkty dla dwóch klubów – w eWinner 1. Lidze Żużlowej reprezentował Zdunek Wybrzeże Gdańsk, z kolei jako gość występował również w 2. Lidze Żużlowej w zespole specHouse PSŻ-u Poznań. Dla rybniczanina ubiegły rok był dosyć trudny i nie do końca udany, a w piątkowy wieczór Chmiel opowiedział, co mogło mieć wpływ na to.

23-latek w listopadowym okienku transferowym postanowił parafować nową umowę na występy na najniższym szczeblu ligowym, gdzie nadal będzie bronił barw klubu spod znaku Skorpiona. Żużlowiec ze Śląska opowiedział naszym dziennikarzom, jakie czynniki decydowały o wyborze pracodawcy na nowy sezon i czy PSŻ Poznań był dla niego jedynym wyborem.

Pytania do zawodników zadawać mogą również kibice. Jeden z nich skorzystał z takiej opcji i poprzez wiadomość mailową przesłał zapytanie do Chmiela, czy wprowadzenie przepisu o zawodniku do lat 24 zaowocowało telefonem z jednego z klubów eWinner 1. Ligi Żużlowej. Nazwa klubu nie padła, ale domyślać się można, że chodziło o ROW Rybnik. Wychowanek nie wymigał się i odpowiedział na to pytanie.

Dawid GruntkowskiKonrad Cinkowski podczas pogawędki ze swoim gościem poruszyli również tematy m.in. dotyczące ligowych aspiracji jego klubu, czyli walka o finał 2. Ligi Żużlowej przez specHouse PSŻ Poznań, a także zapytali o indywidualne cele rybniczanina na nowy rok. Panowie porozmawiali również o niedawnej gali VIP MMA, a Chmiel zdradził, że w jego głowie też jest temat mieszanych sztuk walki. Tak samo, jak pójście śladem Janusza Kołodzieja, czyli w rajdy samochodowe.

Zachęcamy do obserwowania naszego konta w serwisie Spotify (dostępne TUTAJ). Nasze podcasty dostępne są również na platformie Anchor (TUTAJ).

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.