Dziś o godzinie 20:30 odbędzie się spotkanie żużlowe między GKM Grudziądz a Spartą Wrocław. Starcie to, rozgrywane w ramach 10. rundy Ekstraligi żużlowej, przyciągnie uwagę wielu obserwatorów. W niniejszym artykule przedstawiono, gdzie można śledzić wydarzenie na żywo zarówno przez transmisję telewizyjną, jak i online oraz czy jest możliwość obejrzenia meczu bez dodatkowych opłat.

Gdzie oglądać mecz GKM Grudziądz – Sparta Wrocław?

Zmagania na torze można śledzić na kanale Eleven Sports 1. Dostępne są również opcje obejrzenia transmisji online na platformach Pilot WP, Canal+online, Polsat Box Go, które zapewniają jakość obrazu na najwyższym poziomie.

Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
Pakiet "Canal+" za 39 zł / mies., Pakiet "Eleven" za 15 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go

GKM Grudziądz – Sparta Wrocław, transmisja online za darmo

Transmisja spotkania GKM Grudziądz – Sparta Wrocław nie jest dostępna bezpłatnie. Obejrzenie meczu wymaga skorzystania z płatnych usług, które oferują platformy streamingowe.

GKM Grudziądz – Sparta Wrocław, transmisja w serwisach streamingowych

Mecz można oglądać nie tylko na bezpłatnych stronach wymienionych powyżej, ale też na platformach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go Każdy z serwisów oferuje bogaty wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można uzyskać dostęp do transmisji z dzisiejszego spotkania – szczegóły poniżej:

  • Pilot WP » pakiet „Eleven”, który oferowany jest w cenie 11,66 zł za 30 dni (przy płatności na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni przy subskrypcji miesięcznej;
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport”, który jest dostępny za 40 zł miesięcznie.

Wszystkie wymienione powyżej serwisy streamingowe oferują dostęp do transmisji meczu zarówno na swoich stronach internetowych, jak również w aplikacjach. Dzięki temu transmisję meczu można włączyć na różnych urządzeniach takich jak m.in. komputery, smartfony, tablety, telewizory Smart TV i inne urządzenia (pełną listę obsługiwanych urządzeń, platformy udostępniają na swoich stronach internetowych). Warto również dodać, że CANAL+ Online i Polsat Box Go umożliwiają oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach w tym samym momencie, dzięki czemu można udostępnić konto klienta drugiej osobie.

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.