Kolejny przedstawiciel młodzieżowej formacji krajowego żużla, a zarazem zawodnik, który został niedawno powołany przez Rafała Dobruckiego do Żużlowej Reprezentacji Polski do lat 19, czyli Sebastian Szostak był drugim gościem Dawida Gruntkowskiego w podcaście „Gość TPŻ”.

Pierwszym gościem naszego cyklu podcastów „Gość TPŻ” był junior Eltrox Włókniarza Częstochowa – Bartłomiej Kowalski. Tym razem zaproszenie Redakcji Twój Portal Żużlowy przyjął przedstawiciel eWinner 1. Ligi Żużlowej – Sebastian Szostak, który w rozmowie opowiedział m.in. o minionym sezonie w swoim wykonaniu, za który junior wystawił sobie plus za młodzieżowe występy, ale nie do końca był usatysfakcjonowany formą ligową.

Drugi zawodnik ubiegłorocznego finału Brązowego Kasku oraz triumfator 68. Turnieju o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego opowiedział również o wrażeniach związanych z pierwszym w karierze powołaniu do reprezentacji Polski, odpowiedział na pytania o ewentualne przenosiny do PGE Ekstraligi w związku z medialnymi doniesieniami o zainteresowaniu jego osobą przez Falubaz Zielona Góra. W rozmowie obu panów nie mogło zabraknąć również wątku młodszego brata Sebastiana – Gracjana, który idzie w jego ślady.

Zachęcamy do obserwowania naszego konta w serwisie Spotify (dostępne TUTAJ). Nasze podcasty dostępne są również na platformie Anchor (TUTAJ).

POLECANE

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.