W sobotę (29 czerwca) w Gorzowie odbędzie się Grand Prix Polski na żużlu 2024. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00. W artykule znajdują się informacje na temat tego, gdzie będzie można śledzić transmisję w telewizji oraz online, a także czy istnieje możliwość darmowego oglądania.

Grand Prix Polski na żużlu 2024 w Gorzowie gdzie oglądać?

Transmisja Grand Prix Polski na żużlu 2024 w Gorzowie będzie dostępna na kanale TTV, który można oglądać w telewizji naziemnej. W internecie wydarzenie będzie transmitowane wyłącznie na platformie MAX.

Grand Prix Polski na żużlu 2024 w Gorzowie transmisja za darmo

Transmisja Grand Prix Polski na żużlu 2024 w Gorzowie nie będzie dostępna bezpłatnie.

Grand Prix Polski na żużlu 2024 w Gorzowie transmisja w MAX

Aby obejrzeć relację z Grand Prix Polski na żużlu na platformie MAX, konieczne jest wykupienie dodatkowego pakietu „Kanały TV i Sport”, który kosztuje 20 zł miesięcznie. W ramach tego pakietu dostępne są kanały Eurosport, Discovery oraz inne ekskluzywne transmisje sportowe dostępne tylko na MAX. Pakiet ten można dodać do jednej z trzech opcji subskrypcji:

  • Pakiet podstawowy – 19,99 zł/miesiąc, możliwość oglądania na 2 urządzeniach jednocześnie, transmisje Igrzysk Olimpijskich, biblioteka TVN, seriale HBO, jakość Full HD;
  • Pakiet standardowy – 29,99 zł/miesiąc, możliwość oglądania na 2 urządzeniach jednocześnie, transmisje Igrzysk Olimpijskich, biblioteka TVN, seriale HBO, kanały HBO, brak reklam, jakość Full HD;
  • Pakiet premium – 49,99 zł/miesiąc, możliwość oglądania na 4 urządzeniach jednocześnie, transmisje Igrzysk Olimpijskich, biblioteka TVN, seriale HBO, kanały HBO i więcej, jakość 4K i Dolby Atmos.

Platforma MAX jest dostępna zarówno jako strona internetowa, jak i aplikacja, co umożliwia oglądanie na komputerach, telefonach i tabletach (Android, iOS, Amazon Fire), telewizorach i odtwarzaczach multimedialnych (Android TV, Apple TV, LG, Samsung, Amazon Fire) oraz konsolach do gier (PlayStation, Xbox).

Pakiet podstawowy od 19,99 zł / mies., Pakiet Kanały TV i Sport za 20 zł / mies. Oglądaj w MAX
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.